Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 27d. 00:56

Per avariją nelegaliose „drago“ lenktynėse Panevėžyje apdaužyti penki automobiliai

Šeštadienio vakarą Panevėžio jaunimas, kaip įprastai, susibūrė Janonio gatvės gale. Čia kone kiekvieną savaitgalį vyksta nelegalios „drag“ lenktynės, kuriose savo automobilio galimybes ryžtasi išmėginti visi adrenalino ištroškę vairuotojai.

Incidentas įvyko šeštadienio vakarą, kai nelegalaus „drago“ trasą užplūdo dalyviai ir žiūrovai. Avarijos metu čia apgadinti net penki automobiliai.

Avarija nutiko tuomet, kai „Alfa Romeo“ vairuotojas „drago“ distancijos gale sumanė apsisukti leistinoje vietoje. Tuo metu automobilį vairavusį vaikiną per kairę pusę lenkė „Audi“, kuris taip pat nepažeidė taisyklių, mat ten nėra ištisinės linijos ar sankryžos.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Automobiliams susidūrus „Audi“ nulėkė į šalikelę ir kliudė dar tris prie šaligatvio pastatytus automobilius. Buvo apgadintas vienas „Volkswagen“ ir du „Nissan“ automobiliai.

Paaiškėjo, kad stovėjusių automobilių savininkai visai ne „drago“ pažiūrėti atvyko, o tiesiog paliko savo automobilius prie gatvės, mat dirba greta esančiame servise. Apie incidentą juos informavo sargas, kuris nurodė, jog nukentėjo būtent šios įmonės darbuotojų automobiliai.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Labiausiai apdaužyti buvo „Alfa Romeo“ ir „Audi“. Abiems automobiliams išlūžo ratai, buvo pažeista važiuoklė. „Alfa Romeo“ išsiskeidė ir oro pagalvės.

Per avariją žmonės nesusižalojo. Atvykę policijos pareigūnai įvertino ir užfiksavo eismo įvykio aplinkybes. Kas kaltas dėl avarijos – parodys tyrimas.

Tačiau manoma, jog dėl incidento atsakingas „Alfa Romeo“ vairuotojas, kuris apsisukdamas nesuteikė pirmumo teisės jį lenkusiam automobiliui ir neįsitikino, kad atlikti manevrą bus saugu.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Apdaužyti automobiliai išvežti techninės pagalbos transportu. Tiek „Audi“, tiek „Alfa Romeo“ vairuotojai buvo blaivūs.

Nelegalios lenktynės Panevėžyje jau senai yra tapę miesto policijos galvos skausmu. Anksčiau adrenalino mėgėjai burdavosi Pramonės gatvės gale, vėliau okupavo K.Naruševičiaus gatvę prie „Dominari“ gamybos cecho, o galiausiai persikėlė į J.Janonio gatvės galą greta Laisvosios ekonominės zonos.

Iki tol nelegalių lenktynių problemą puikiai išspręsdavo greitį mažinančių kalniukų įrengimas, tačiau J.Janonio gatvės gale jie kol kas neįrengti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min