2012-09-17 14:37

Per avariją Radviliškio rajone ant sunkvežimio sukrito nulaužti medžiai

Radviliškio rajono ugniagesiai sekmadienį išlaisvino sunkvežimį, ant kurio per avariją sukrito nulaužti medžiai.
Įvykio vietoje
Lūžęs medis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Kaip informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, sekmadienį apie 13.45 val. ugniagesiai iš policijos gavo pranešimą, kad Radviliškio r., Baisogalos seniūnijoje, Kablių kaime nuo kelio nuvažiavo ir į medžius atsitrenkė sunkvežimis.

Gelbėtojams atvykus į įvykio vietą, vairuotoją jau pasiėmę greitosios pagalbos medikai, jo vaduoti nereikėjo.

Gelbėtojai grandininio pjūklo pagalba nupjovė medžius, kurie buvo užvirtę ant sunkvežimio, diskiniu pjūklu nupjovė gelžbetoninį stulpelį.

Įvykį tiria policija.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą