Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Per avariją slidžiame kelyje netoli Marijampolės trys žmonės žuvo, keturi sužeisti (papildyta 21.05 val.)

Trys žmonės žuvo ir keturi buvo sužaloti sekmadienio pavakare slidžiame Marijampolės savivaldybės kelyje susidūrus dviems krovininiams automobiliams ir mikroautobusui.
Policija užmiesčio kelyje
Policija užmiesčio kelyje / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Pirminiais duomenimis, avarija apie 17.30 val. įvyko kelyje Via Baltica. Čia susidūrė du krovininiai automobiliai ir mikroautobusas.

Per avariją keli žmonės žuvo, dar keli buvo sužaloti. Po incidento magistralė buvo uždaryta, eismas ja ties avarijos vieta sustabdytas.

Papildyta 19.21 val.: Marijampolės apskrities VPK budėtojas 15min.lt žurnalistui sakė, kad nelaimės aplinkybes plačiau galės komentuoti tik iš nelaimės vietos grįžę tyrėjai.

„Kol kas jie dirba įvykio vietoje. Pirminiais duomenimis, susidūrė du krovininiai automobiliai ir devynvietis autobusas. Trys žmonės žuvo, keturi sužeisti. Kiek dabar turime informacijos, visi jie yra lietuviai“, - apie 19.10 val. sakė policijos budėtojas.

Pasak pareigūno, kelias Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ties nelaimės vieta uždarytas gali būti maždaug iki 20 val.

Pareigūnai kol kas nedrįsta spėlioti, kokios buvo nelaimės priežastys ir kas kaltas dėl jos.

„Galiu tik pasakyti, kad keliuose slidu. Labai slidu. Tad negalima atmesti, kad tas slidumas ir buvo viena iš priežasčių. Tačiau viską turėtų nustatyti tyrimas“, - sakė Marijampolės policijos budėtojas.

Papildyta 19.31 val.: Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriuje 15min.lt žurnalistą informavo, kad avarijos vietoje prireikė ir gelbėtojų pagalbos.

„Gelbėjimo komanda dar įvykio vietoje, tad daug informacijos kol kas nėra. Žinoma, kad magistralėje Via Baltica ties Skardupių kaimu įvykusioje avarijoje žuvo žmonės. Pirminiais duomenimis, automobilis Opel Vivaro atsitrenkė į Scania. O kaip viskas tiksliai įvyko, dar nėra žinoma", - teigia ugniagesiai.

Papildyta 21.05 val.: Sekmadienio vakaro duomenimis, mikroautobusu Opel iš Lenkijos, kur buvo išvykę slidinėti į kalnus, namo važiavo grupė lietuvių. Įtariama, kad avarija įvyko mikroautobusui lenkiant sunkiasvosvorį vilkiką.

Opel priešingos krypties eismo juostoje susidūrė su priešais važiavusiu vilkiku, po to kliudė vilkiką, kurį lenkė.

Po susidūrimo vienas vilkikas ir mikroautobusas nuskriejo nuo kelio į griovį, dar vienas vilkikas sustojo skersai kelio ir jį visiškai užblokavo.

Jei tapote šio įvykio liudininku ar turite šios nelaimės nuotraukų ar vaizdo medžiagos, viską siųskite adresu 15min@15min.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius