Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Per avariją Vokietijoje vairuotojas iš Lietuvos žuvo po sugedusio vilkiko ratais

Antradienio rytą per avariją Vokietijoje žuvo vilkiko vairuotojas iš Lietuvos, praneša hildesheimer-presse.de. Žuvusiojo pavardė ir kokioje bendrovėje jis dirbo, neviešinama.
Vokietijos policija
Vokietijos policija / „Scanpix“ nuotr.

Mirtinas dviejų vilkikų susidūrimas įvyko apie 5.20 val. ryto netoli Hildesheimo Žemutinėje Saksonijoje. Pirminiais duomenimis, Hamburgo kryptimi judėjęs 26 metų vairuotojo iš Lietuvos vairuojamas vilkikas su priekaba sustojo 7-osios automagistralės pakraštyje. Manoma, kad dėl techninio gedimo. Vairuotojas išlipo iš kabinos ir užėjo vilkikui iš priekio. Dalis priekabos buvo likusi važiuojamojoje magistralės dalyje.

Netrukus pasirodė ta pačia kryptimi važiavęs vilkikas su priekaba, kurį vairavo 40 metų vairuotojas iš Čekijos. Čekas per vėlai pastebėjo stovintį vilkiką ir dešiniu priekiniu savo vilkiko kampu trenkėsi į galinį kairį stovinčio vilkiko priekabos kampą.

Po susidūrimo vilkikas iš Lietuvos pervažiavo savo vairuotoją, mirtinai jį sužalodamas, ir nulėkė į šalikelę. Čeko vilkikas virto ant šono ir su visa priekaba užblokavo magistralę. Vairuotojas buvo sunkiai sužalotas ir išgabentas į ligoninę.

Į įvykio vietą buvo sukviesti įvairių tarnybų pareigūnai. Avarijos pasekmių likvidavimas ir kelio tvarkymas užtruko iki antradienio popietės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais