Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 10d. 14:34

Per blaivumo patikrinimus įkliuvo aštuoni KET pažeidėjai

Kontrabandinės cigaretės
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Kontrabandinės cigaretės

Pareigūnai keliuose vykdė blaivumo patikrinimus, kurių metu policininkai nustatė tris neblaivius vairuotojus, vieną girtą dviratininką ir keturis asmenis, neturinčius teisės vairuoti. Pareigūnai taip pat sustabdė automobilį, kuriame aptiko 4 tūkst. kontrabandinių cigarečių pakelius.

Pareigūnai vykdydami priemonę, kurios tikslas kontroliuoti bei neleisti dalyvauti kelių eisme asmenims, vairuojantiems transporto priemones esant neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, savaitgalį sustabdė patikrinimui apie 65 automobilius.

Buvo nustatyti 8 pažeidimai, iš jų 1 neblaivus dviratininkas, 3 neblaivūs vairuotojai ir 4 vairuotojai neturintys teisės vairuoti transporto priemones.

Be to, Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 4 tūkst. pakelių cigarečių neteisėto gabenimo atvejį.

Vilniaus apskrities VPK nuotr./Kontrabandinės cigaretės
Vilniaus apskrities VPK nuotr./Kontrabandinės cigaretės

Patruliuodami Šalčininkų mieste, Bažnyčios gatvėje, pareigūnai sustabdė patikrinimui automobilį „Renault Megane“, kurį vairavo V.G. (gim. 1979 m.). Automobilio salone plastikiniuose maišuose buvo aptikta 4 tūkst. pakelių cigarečių „Premjer“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Už akcizais apmokestinamų prekių laikymą pažeidžiant nustatytą tvarką V.G. buvo surašytas protokolas. Automobilio vairuotojui gresia bauda nuo 10 tūkst. litų iki 20 tūkst. litų su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo.

Taip pat Šalčininkų rajono policijos komisariate „Renault Megane“ vairuotojui V.G. už transporto priemonės vairavimą kai vairuojančiam asmeniui atimta teisė vairuoti transporto priemones buvo surašytas protokolas.

Vilniaus apskrities VPK praneša, kad vairuotojui gresia bauda nuo 1 tūkst. 500 litų iki 2 tūkst. 500 litų arba administracinis areštas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min