Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 2d. 13:03

​Per dujų sprogimą ir gaisrą Domeikavoje nukentėję žmonės nepalikti likimo valiai

Įvykio vietoje
Kauno r. savivaldybės nuotr. / Įvykio vietoje

Ankstų Naujųjų metų rytą, apie 6 val., Kauno rajone, Domeikavoje, nugriaudėjęs sprogimas apgriovė daugiabutį namą. Ligoninėje atsidūrė trys žmonės, vienas jų dėl nudegimų mirė. Be namų likusiems žmonėms buvo pasiūlyta pastogė savivaldybės socialinėje įstaigoje. Žadama kuo greičiau atlikti remontą.

Sprogus dujų balionui kilo didžiulis gaisras. Nuo jo išgriuvo siena, išdužo gretimų ir toliau esančių butų langai. Kelios dešimtys namo gyventojų laikinai paliko savo būstus.

Bendrasis pagalbos centras pranešimą apie nelaimę Neries g. 5 gavo maždaug 6.30 val. 

„Tai skaudi nelaimė, dėl kurios norėčiau pareikšti nuoširdžią užuojautą nukentėjusioms šeimoms. Kartu tai yra pamoka, kad naudojantis dujomis ir elektra būtina laikytis saugumo reikalavimų. Apmaudu ir dėl to, kad žmonių turtas buvo nedraustas“, – apgailestavo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. 

Kartu su savivaldybės administracijos vadovais jis iš karto atvyko į nelaimės vietą. Meras dėkojo ugniagesiams gelbėtojams, kurie operatyviai gesino gaisrą ir laikinai priglaudė nukentėjusiuosius savo autobuse. Vėliau jiems buvo pasiūlyta pastogė savivaldybės socialinėje įstaigoje, pasakojama Kauno rajono savivaldybės mero patarėjo penktadienį paviešintame pranešime.

Likviduoti gaisro pasekmes taip pat padėjo Komunalinių paslaugų centro ir UAB „Ekonovus“ darbuotojai – jie atvežė konteinerius gaisro nuolaužoms, užsandarino išdegusius langus ir duris, apžiūrėjo elektros instaliaciją, šildymo sistemas.

Savivaldybėje sudaryta darbo grupė gaisro padarytai žalai įvertinti. „Nelaimėje žmonių tikrai nepaliksime. Dabar svarbu kuo greičiau sudėti langus ir duris. Nuostolius kompensuosime iš savivaldybės rezervo fondo“, – tvirtino V.Makūnas.

Kauno r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Povilaitis nurodė Aplinkos skyriaus specialistams iki sausio 15 d. išsiaiškinti, kiek gyventojų naudoja dujų balionus ir įvertinti jų saugumą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

21:34
06:33
01:02

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min