Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per dvi dienas užfiksuoti trys bandymai į Marijampolės pataisos namus permesti draudžiamų daiktų

Telefonai
Kalėjimų departamento nuotr. / Telefonai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kurį laiką kiek aprimę bandymai permesti uždraustus nuteistiesiems turėti daiktus į Marijampolės pataisos namų teritoriją, pastarosiomis dienomis vėl padažnėjo. Per mažiau nei pusę paros užfiksuoti ir užkardyti net trys bandymai aprūpinti nuteistuosius mobiliojo ryšio priemonėmis bei svaigalais, praneša Kalėjimų departamentas.

Kaip rašoma pranešime, pirmadienį pareigūnas, budėjęs apsaugos perimetro poste, pranešė apie, kaip įtariama, suslėgto oro patrankos paketo šūvį į įstaigos teritoriją. Skubiai atvykę Apsaugos ir priežiūros skyriaus pareigūnai aptiko įšautą paketą, kurio viduje rasti į smūgį absorbuojančią medžiagą įpakuoti 6 mobiliojo ryšio telefonai, 2 mobiliojo ryšio įkroviklių kabelių antgaliai bei vienas mobiliojo telefono akumuliatorius.

Antradienį to paties posto pareigūnas užfiksavo naują bandymą įšauti paketą į įstaigos teritoriją. Pakete rastos įpakuotos dvi talpos su skysčiu, turinčiu itin stiprų alkoholio kvapą. Iš viso pakete rasta 1 litras skysčio.

Vos po keletos valandų, netoli apsaugos perimetro posto pareigūnai užfiksavo dar vieną šūvį. Atskubėję ir apžiūrėję įvykio vietą pataisos namų Apsaugos ir priežiūros skyriaus pareigūnai aptiko paketą, kurio viduje rasti 6 mobiliojo ryšio telefonai.

Deja, šūviai buvo įvykdyti iš teritorijos, kurioje lengva likti nepastebėtam ir skubiai pasišalinti, todėl visais atvejais teisės pažeidėjų pareigūnams nustatyti bei sulaikyti nepavyko. Atsižvelgiant į pagausėjusius pažeidimus, įvykdytus iš šios teritorijos, pataisos namų direktorius nurodė sustiprinti patruliavimą šiame ruože esančiose įstaigos prieigose.

Kalėjimų departamento 2011 m. kovo 23 d. duomenimis, Marijampolės pataisos namuose laisvės atėmimo bei arešto bausmes iš viso atlieka 1 tūkst. 217 nuteistų asmenų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min