Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per dviejų VW autobusiukų avariją Šilutės rajone nukentėjo 2 vaikai, vairuotojai kaltina vienas kitą

Įvykio vietoje
15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sekmadienį Gardamo gyvenvietėje susidūrė „VW Caravelle“ ir „VW Transporter“ mikroautobusai. Avarijos, per kurią nukentėjo mažiausiai dvi mažametės, aplinkybes narplioja policija.

Avarija Gardame (Šilutės r.) įvyko sekmadienį apie 11 val.

Ne itin judrioje Šaulių gatvėje susidūrė du „Volkswagen“ markės autobusiukai. Jų vairuotojai nesutaria, kas kaltas dėl eismo nelaimės, per kurią nukentėjo 1,5 metų mažylė ir 12 metų mergaitė.

Avarija įvyko, kai mėlynojo „VW Caravelle“ vairuotojas važiavo Šaulių gatve tiesiai, o baltojo mikroautobuso vairuotojas išsukinėjo iš kiemo.

Pastarąjį vairavęs 24 metų Kulėšų kaimo (Šilutės r.) gyventojas teigė, kad jau buvo spėjęs baigti manevrą – mėlynasis VW jam atrodė dar toli, todėl vaikinas išsuko iš kiemo ir išlygino savąją transporto priemonę eismo juostoje.

Savo ruožtu „VW Caravelle“ 25 metų vairuotojas iš Pašyšių gyvenvietės tikino, kad pateko į avarinės situacijos spąstus. Esą baltasis VW iš kiemo iššoko per vėlai, todėl jam teko staigiai stabdyti, o ant šlapios dangos sustoti nepavykus, įvyko susidūrimas.

Mėlynasis „VW Caravelle“ buvo dar nenupuoštas nuo penktadienio, kai šiuo mikroautobusu buvo vežiojami vestuvininkai. Tačiau abiejų VW vairuotojai į šią avariją sekmadienį pateko blaivūs.

Smūgis teko kaip tik į tą „VW Transporter“ pusę, kur sėdėjo pusantrų metukų keleivė. Nors mažylė įsitaisė specialioje kėdutėje, per avariją ji, pirminiais duomenimis, patyrė traumų ir buvo skubiai kartu su motina išvežta į ligoninę.

Greitosios medikų pagalbos prireikė ir 12 metų keleivei, kuri galbūt susižalojo ranką. Ši mažametė irgi kartu su mama iškeliavo į gydymo įstaigą.

Pirminiais policijos duomenimis, abiejų VW vairuotojai į šią avariją pateko blaivūs. „VW Caravelle“ buvo dar nenupuoštas nuo penktadienio, kai šiuo mikroautobusu buvo vežiojami vestuvininkai. Sekmadienį priešpiet vairuotojas skubėjo į miestelio bendruomenės šventės vietą, kur jo laukė užduotis padėti sumontuoti renginio sceną. Tuo tarpu „VW Transporter“ mikroautobusu trys šeimos su vaikais keliavo į mėgėjišką tinklinio turnyrą.

„Transporter“ keleiviai minėjo, kad prieš pat avariją girdėjo kitos transporto priemonės padangų cypimą – esą mikroautobuso čiuožimas asfaltu yra įrodymas, jog vairuotojas viršijo gyvenvietėje leistiną greitį. Bet  „VW Caravelle“ vairuotojas aiškino taisyklių nepažeidęs.

Šilutės rajono kelių policininkai tęsia šios avarijos aplinkybių tyrimą, jo baigtis priklausys ir nuo mažamečių keleivių sveikatos.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min