2009-06-20 12:25

Per dviračių parduotuvės apiplėšimą Šiauliuose nukentėjo pardavėja

Šiauliuose du nusikaltėliai apiplėšė dviračių parduotuvę. Per incidentą nukentėjo parduotuvės darbuotoja.
Policija
Policija / Andriaus Vaitkevičiaus nuotr.
Temos: 1 Plėšimas

Penktadienį apie 18.20 val. Šiauliuose, Stoties g., į dviračių parduotuvę įsiveržė du jaunuoliai, kurie pardavėjai K.A. (gim. 1976 m.) papurškė ašarinių dujų, ją sumušė ir iš kasos aparato pagrobė pinigų.

Nukentėjusioji dėl pakaušio sumušimo gydoma ambulatoriškai.

Nuostolis tikslinamas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą