Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per „Facebook“ sėjama panika dėl grobiamų vaikų jau pasiekė ir Tauragę

Tauragės r. policija
Tauragės apskrities VPK nuotr. / Asociatyvi iliustracija: Tauragės r. policijai tenka tikrinti ir, bent kol kas, tik neigti informaciją apie grobiamus vaikus.
Šaltinis: „Tauragės kurjeris“
1
A A

Viešojoje erdvėje kilo panika dėl esą Tauragėje pagrobtos mergaitės, rašo kurjeris.lt.

Socialinio tinklo „Facebook“ profilyje „Tauragės turgelis“ paskleista panika dėl Tauragėje galimai pagrobtos mergaitės. Viešojoje erdvėje tėvai ragina saugoti savo vaikus. Esą tamsiaodžiai vyrai važinėja tamsia mašina ir sustoję užkalbina mergaites.

Esą tamsiaodžiai vyrai važinėja tamsia mašina po Tauragę ir sustoję užkalbina mergaites. Todėl tėvai feisbuke ragina saugoti savo vaikus.

O į redakciją paskambinęs tauragiškis pranešė, jog į namus grįžusi jo penktokė dukra išsigandusi pasakojo, kad prie vienos miesto mokyklos kažkokie vyrai pagrobė mergaitę.

„Tauragės turgelio“ profilyje internautai rašo, kad mergaites prie Tauragės mokyklų kalbina lengvuoju automobiliu važinėjantys vyrai. Kai kurių šaltinių teigimu, jie esantys „juodaodžiai“. Vieni rašo įtartiną automobilį pastebėję prie Jovarų pagrindinės mokyklos, kiti – prie „Šaltinio“ progimnazijos. Į redakciją paskambinęs vyras pasakojo, kad jo dukra iš mokyklos grįžo labai išsigandusi, kiti vaikai net bijoję šiandien po pamokų eiti namo, tėvai turėję eiti jų parsivesti.

Raimondos Alysienės nuotr./Tauragė
Raimondos Alysienės nuotr./Tauragė

Vaikai pasakoję, kad Tauragėje, prie „Šaltinio“ progimnazijos, viena mergaitė net dingo, esą nepažįstamieji galėjo ją pagrobti. Vieni tėvai tokią informaciją viešojoje erdvėje vadina nesąmonėmis, kiti perspėja kuo atidžiau saugoti savo vaikus.

Apie pasklidusią paniką žino ne tik interneto vartotojai, bet ir Tauragės policijos komisariatas. Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininkas Antanas Urbelis „Tauragės kurjeriui“ patvirtino, kad komisariatą pasiekė žinia apie viešoje erdvėje skleidžiamą neraminančią informaciją.

„Policija informuota, tačiau kol kas neturime šią informaciją patvirtinančių duomenų. Dirbame prie to klausimo. Tiksliname. Kai turėsime kokios nors informacijos, pranešime,“ – sakė A.Urbelis.

Maždaug prieš mėnesį 15min rašė, kad sostinės policijai teko aiškintis, kuo pagrįsti pranešimai apie Vilniaus rajono gyvenvietėje, Rudaminoje, esą viešose vietose viliojamus ir grobiamus vaikus. Sunerimę gyventojai tuomet netgi „žinojo“, kad mažylius medžioja du romai ir viena blondinė, nusikaltėliai esą naudojasi „Volvo“ ir VW automobiliais.

Vilniaus apskrities pareigūnai nuo pat pradžių tvirtino, kad panika sėjama be pagrindo, jokių tikrų tokio pobūdžio faktų neužfiksuota ir iki šiol.

„Tauragės kurjeris“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min