Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per gaisrą Ignalinoje dūmais apsinuodijo moteris

Sudegęs automobilis
15min.lt skaitytojo Dariaus nuotr. / Sudegęs automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias 3 savaitgalio paras šalyje kilo 69 gaisrai. Žmonių aukų juose pavyko išvengti, tačiau viename gaisre dūmais stipriai apsinuodijo moteris.

Sekmadienio naktį apie 1.10 val. Ignalinoje, Atgimimo gatvės daugiabučiame name, užsiliepsnojo 3-iame aukšte esantis butas. Atskubėję ugniagesiai, iš degančio buto išnešė jau be sąmonės, apsinuodijusią dūmais, 47-erių metų moterį, kurią perdavė greitosios pagalbos medikams ir ji buvo nuvežta į Ignalinos ligoninės reanimacijos skyrių. Kita ugniagesių grandis iš kaimyninio buto evakavo dar vieną 70-metę moterį ir 17-metį vaikiną. Gaisro metu apdegė trijų kambarių buto vienas kambarys, jame buvę baldai bei namų apyvokos daiktai. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Penktadienį apie 14 val. gaisras kilo Vilniaus rajone, Ropėnų kaime, individualiame gyvenamajame name. Per gaisrą sudegė mūrinės pastato dalies stogas, stipriai apdegė vidus. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Šeštadienį apie 9.45 val. Šilutėje, Liepų gatvėje esančio daugiabučio namo laiptinėje, trečiame aukšte, degė dviejuose maišeliuose sukrauti seni plastmasiniai žaislai. Gaisro metu sudegė žaislai, aprūko butų durys, laiptinės sienos bei lubos nuo trečio iki penkto aukšto.

Tą pačią dieną apie 17 val. taip pat Šilutėje, Kudirkos gatvėje, užsiliepsnojo automobilis Mitsubishi Galant. Per gaisrą išdegė mašinos salonas, apdegė bagažinės ir variklio gaubtai, viena padanga. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos.

Ankstų sekmadienio rytą apie 4.45 val. Širvintų rajone, kelio Maišiagala – Širvintos 4-jame km, atsitrenkęs į pakelės medį, užsidegė lengvasis automobilis Mercedes Benz. Ugnis nuniokojo mašinos variklio skyrių ir saloną.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį apie 1.40 val. Vilniuje, M.Mažvydo gatvėje, užsiliepsnojo automobilis Mercedes Benz E200. Atskubėjus ugniagesiams, mašina jau degė atvira liepsna. Gaisro metu apdegė automobilio salonas ir variklio skyrius, taip pat apdegė šalia stovėjusio automobilio Mitsubishi Carisma sparnas, apsilydė veidrodėlis.

Tą pačią naktį 3.44 val. Vilniaus ugniagesiai gavo pranešimą, jog S.Konarskio gatvėje dega automobilis BMW X5. Po trijų minučių atskubėjus į įvykio vietą, mašinos variklio skyrius jau degė atvira ugnimi. Per gaisrą apdegė variklio skyrius, aprūko automobilio salonas. Šių gaisrų aplinkybės dar aiškinamos.

Be gaisrų gesinimo ugniagesiai per savaitgalį dar atliko 27 kitus gelbėjimo darbus.

Sekmadienį apie 12.30 val. ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, jog Klaipėdos rajone, už Kairių poligono, Vilhelmo kanale, maždaug už 4 m nuo kranto plūduriuoja skenduolis. Ugniagesiai gelbėjimo rogėmis parplukdė kol kas nenustatytos tapatybės vyriškio kūną į krantą ir perdavė jį policijos pareigūnams.

Komentarai
Temos Statistika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min