Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 25d. 16:24

Per gaisrą Kelmės rajone žuvo moteris, Šiaulių rajone – aštuoniolikmetis

Liepsna
Photos.com nuotr. / Liepsna

Po vieną žmogų žuvo Kelmės ir Šiaulių rajonuose užsiliepsnojus pastatams. Kelmės rajone žuvo moteris, Šiaulių rajone – aštuoniolikmetis.

Trečiadienį apie 10.26 val. Kelmės ugniagesiams buvo pranešta, kad Laplėgių kaime dega namas.

Pirmasis ugniagesių automobilis apie 10.52 val. atvažiavęs į gaisro vietą namo stogą ir dalį medinio plytomis apmūryto namo rado jau degantį atvira liepsna.

Lokalizavus gaisrą viename iš kambarių rastas smarkiai apdegusios S.K. (gim. 1940 m.) kūnas.

Per gaisrą nudegė pastato stogas, išdegė perdanga, apdegė namo vidus. Šį gaisrą gesino ne tik Kelmės rajono ugniagesiai, bet ir gelbėtojai iš Tauragės r., Skaudvilės ugniagesių komandos.

Ankstų trečiadienio rytą Šiaulių r., Paringuvio kaime, užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Ugniagesiai pranešimą apie nelaimę gavo maždaug 5 val. ryto. Skambinanti moteris gelbėtojams iš karto pranešė, kad degančiame pastate gali būti žmogus.

Ugniagesiai teigia, kad užsiliepsnojęs pastatas priklauso grupei asmenų. Degė R.P. pastato dalis. Dar iki atvykstant ugniagesiams, šeimininkas iš liepsnojančio pastato išnešė savo sūnų E.P. (gim. 1990 m.). Deja, jaunuolis buvo miręs.

Abiejų gaisrų priežastys tiriamos, nuostoliai skaičiuojami.


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Iš viso trečiadienį kilusiuose gaisruose jau žuvo mažiausiai trys žmonės. Dar vienas žmogus trečiadienį paryčiais žuvo Vilniuje, kilus gaisrui sostinės pakraštyje esančiuose soduose.

Ugniagesiai teigia, kad per praėjusią parą gaisruose žuvo keturi žmonės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:12
01:07
01:46

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min