Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per gaisrą Marijampolės savivaldybėje evakuoti aštuoni žmonės

Liepsna
Photos.com nuotr. / Liepsna
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą Lietuvoje kilo 14 gaisrų ir 19 kitų incidentų, kuriuos likvidavo ugniagesiai. Žmonių aukų ketvirtadienio gaisruose nebuvo įregistruota. Tačiau skubėdamas į pagalbą kitiems žmonėms, naktį avarijoje žuvo vienas ugniagesys gelbėtojas, kartu važiavęs jo kolega sužalotas.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Vilkaviškio rajono Pilviškių miestelyje gaisras kilo bendrovės ,,Kelio ženklai“ baldų gamybos ceche. Kilęs gaisras smarkiau neįsiplieskė ir buvo greitai užgesintas atskubėjusių ugniagesių. Per gaisrą apdegė tik  popierinės plokštės, aprūko cecho sienos.

Į šį gaisrą, kilusį padidintos rizikos objekte,  buvo iškviestos papildomos ugniagesių pajėgos ir iš kitų rajonų. Vykstant į gaisrą Marijampolės priešgaisrinės apsaugos tarnybos Sasnavos ugniagesių komandos ugniagesiams, kelyje Vinčai – Pilviškiai, Gavaltuvos kaime, pervažiavus greitį ribojantį kalnelį, gaisrinis automobilis „Kamaz“ tapo nevaldomas. Nuvažiavęs nuo kelio į pakelės griovį, automobilis apvirto. Autoįvykio metu žuvo jį vairavęs ugniagesys R.K. (gim. 1974 m.), o kartu važiavęs ugniagesys V.V. buvo paguldytas į Marijampolės ligoninę. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento vadovybė ir darbuotojai, visi šalies ugniagesiai nuoširdžiai užjaučia žuvusiojo šeimą ir artimuosius.

Kituose ketvirtadienio gaisruose degė gyventojų namai ir kitas turtas. Štai popiet Marijampolės savivaldybės Želsvos kaime užsidegė daugiabučio namo butas. Per gaisrą išdegė virtuvė, joje buvę baldai, namų apyvokos daiktai, išbyrėjo langai, aprūko visi kambariai. Apdegė ir antrame aukšte esančio buto langas, o iš šio buto buvo evakuoti 8 gyventojai, išneštas dujų balionas.

Dar vienas daugiabučio namo butas popiet užsidegė Klaipėdoje, Kėdainių gatvėje. Čia gaisro metu išdegė vienas kambarys, aprūko kitos patalpos. Abiejų šių gaisrų priežastys aiškinamos.

Vilniaus rajono Ivoniškių kaime vakare gaisras kilo apleistoje fermoje. Per gaisrą išdegė ten supiltos šiukšlės ir suvežtos padangos.

Ugnis ketvirtadienį nuniokojo ir kelis automobilius. Vilniuje, Architektų gatvėje, ryte užsidegė lengvasis automobilis ,,Nissan Almera“. Išdegė mašinos salonas ir variklio skyrius. Apdegė ir šalia stovėjusio automobilio ,,Renault Espace“ šonas, išbyrėjo stiklas.

Dar vienas lengvasis automobilis ,,Renault Megane“ vakare degė Vilniuje, Rokantiškių sodų 12-ojoje gatvėje. Čia ugnis visiškai sunaikino mašiną. Abu įvykiai tiriami.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min