Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 23d. 11:06

Per gaisrą Mažeikių rajone sudegė aštuonios vištos, gaidys, septyni triušiai ir katinas

Pirmieji į gaisro vietą atvyko Utenos rajono ugniagesiai
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Po gaisro

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 41 gaisras. Per vieną jų buvo sužalotas žmogus.

Antradienį apie 6.35 val. Kaune, Pušyno gatvėje, užsiliepsnojo butas daugiabučiame name. Per gaisrą išdegė trijų kambarių butas bei namų apyvokos daiktai, o buto nuomininkas, apdegęs veidą ir apsinuodijęs dūmais, buvo nuvežtas į ligoninę. Gaisras įsiplieskė dėl krosnies bei dūmtraukio įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Apie 12 val. dėl tos pačios priežasties gaisras kilo Mažeikių rajone, sodų bendrijoje „Ašva“ esančiame ūkiniame pastate. Supleškėjo pastato stogas, išdegė perdanga, liepsnose žuvo 8 vištos, gaidys, 7 triušiai ir katinas. Gaisro nuostoliai tikslinami.

Apie 11.10 val. Jonavoje, Lietavos gatvėje, garažų bendrijoje „Sakalas“, garaže užsiliepsnojo automobilis VW Passat. Mašina sudegė nepataisomai, išdegė garažo vidus. Sugriuvus pertvarai į gretimą garažą, apdegė ten sukrauti daiktai, aprūko sienos. Gaisro priežastis – automobilio dujų įrangos gedimai.

Apie 16 val. garažas užsidegė ir Šilutės rajone, Inkaklių kaime. Atskubėjus ugniagesiams, garažo vidus ir jame stovintis automobilis Audi 100 jau degė atvira liepsna. Išdegė garažas, nepataisomai sudegė automobilis. Išgelbėti pavyko tik prie garažo priblokuotą ūkinį pastatą. Įvykis tiriamas.

Apie 17.25 val. gaisras kilo Kaišiadorių rajone, Grabučiškės kaime, Gėlių gatvėje stovinčiame gyvenamajame name. Supleškėjo pastato stogas, apdegė perdanga, išdegė dalis lubų, apdegė vidinė ir išorinė namo sienos. Laimė, ugniagesiai spėjo iš namo išnešti 3 propano balionus bei išsaugoti šalia stovintį medinį ūkinį pastatą. Gaisras įsiplieskė dėl elektros įrangos įrengimo ir jos eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Trečiadienį po vidurnakčio dėl tos pačios priežasties Radviliškio rajone, Mankiškių kaime, užsiliepsnojo lentpjūvė. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau degė atvira liepsna, tad jo išgelbėti nepavyko. Per gaisrą apdegė medžio apdirbimo staklės ir apie 3 kub.m lentų.

Tą pačią naktį, apie 1 val., Marijampolėje, Vytenio gatvėje, apdegė automobilio Seat Ibiza variklio skyrius, galinė mašinos dalis, nuo karščio išdužo galinis stiklas. Taip pat apdegė šalia stovinčio automobilio Mitsubishi Space Wagon durelės. Įvykis tiriamas.

Be gaisrų gesinimo, ugniagesiai atliko 8 kitus gelbėjimo darbus. Apie 21.40 val. Klaipėdos rajone, prie Dumpių geležinkelio pervažos, sniege užklimpo 9 automobiliai, kuriuose buvo mažų vaikų ir moterų. Ugniagesiai padėjo nutempti 5 automobilius iki nuvalyto kelio, o iš kitų likusių 4 automobilių 6 suaugę žmonės ir 4 vaikai buvo nuvežti iki gyvenamosios vietos Dumpių kaime. Apie įvykį ir nenuvalytą kelią buvo informuota Dovilų seniūnijos seniūnė. Beje, per naktį Klaipėdos ir Kretingos rajonuose iškrito 20–25 cm sniego.

Tad ugniagesiai gyventojų prašo elgtis ypač atsargiai ne tik su ugnimi, bet ir kelyje.

Temos: 1 Statistika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min