Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per gaisrą Panevėžio rajone žuvo žmogus

Po gaisro
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Po gaisro
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugso ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai gesino 7 gaisrus ir atliko 23 kitus gelbėjimo darbus. Viename gaisre žuvo žmogus.

Šis gaisras antradienį vakare kilo Panevėžyje, Rožių gatvėje esančiame ūkiniame pastate. Gaisro židinys buvo šiame pastate įrengtose gyvenamosiose patalpose. Atvykę ugniagesiai su kvėpavimo organų apsaugos aparatais įėjo į uždūmintas patalpas ir išnešė į lauką nesąmoningą 51 metų vyrą. Vežant į ligoninę vyras mirė. Gaisro metu išdegė katilinė, aprūko kitos patalpos, kuriose dar buvo rastas uždusęs šuo. Gaisro aplinkybės tikslinamos.

Telšių rajono Feliksavo kaime vakare užsidegė dviejų aukštų mūrinis gyvenamasis namas. Čia pirmame aukšte vonios kambaryje apdegė sukrautos malkos, aprūko vonios patalpa.

Taip pat antradienį vakare Kaune, Tvėrių gatvėje, užsiliepsnojo apleistas vieno aukšto medinis namas. Gaisro metu nudegė ir buvo nuardytas visas pastato stogas, pradegė ir sukrito perdengimas, išdegė vidus, apdegė sienos.

Vilniuje, M.Katkaus gatvėje, vakare ugnis nuniokojo lengvąjį automobilį ,,Nissan Maxima“. Per gaisrą apdegė mašinos variklio skyrius. Įvykis tiriamas.

Kauno gelbėtojai antradienį ryte skubėjo į ,,Via Baltica“ kelią, kur ties Romainių kapinėmis susidūrė mikroautobusas ,,Fiat Ducato“ ir krovininis automobilis ,,Scania“. Ugniagesiai išlaisvino prispaustą mikroautobuso vairuotoją ir perdavė jį iškviestiems medikams, taip pat surinko teršalus ir nuvalė apie 1 km važiuojamosios kelio dangos.

Radviliškio ugniagesiai Pašušvio miestelyje iš vietos vandens užtvankos ištraukė nuskendusio 49 metų vyro kūną, o Utenos gelbėtojai Antalamėstės kaime iš melioracijos griovio išvadavo įkritusią karvę.

Kalvarijos mieste vakare į 80 metrų aukščio telekomunikacijos bokštą užlipo 37 metų vyras ir grasino nušokti nuo jo. Ugniagesiai ir policijos pareigūnai po ilgų derybų įkalbėjo vyrą nulipti nuo bokšto, o po to perdavė jį iškviestiems medikams. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min