Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per gaisrą Panevėžyje žuvo žmogus

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje užregistruota 40 gaisrų. Viename iš jų žuvo žmogus.

Apie 17.45 val. gaisras kilo Panevėžyje, Žagienio gatvėje, apleistame, nebaigtame statyti pastate. Atskubėjus ugniagesiams, rūkstančio pastato viduje buvo rastas apdegęs 62-ejų metų vyro kūnas. Manoma, kad nelaimė įvyko dėl neatsargaus rūkymo.

Jau savaitę gesinamas gaisras Vilniuje, Titnago gatvėje esančios UAB „Biastra plius“, antrinių žaliavų perdirbimo įmonės atviroje teritorijoje, kur smilksta didelė organinių atliekų krūva. Manoma, kad gaisras čia kilo dėl savaiminio atliekų užsidegimo.

Apie 17.25 val. Rokiškio rajone, Gineišių kaime, užsidegė kombainas. Gaisro metu apdegė variklio skyrius ir kuliamasis mechanizmas. Gaisro priežastis tikslinama.

Vakar ir vėl Elektrėnuose, prie sodų bendrijos „Šviesa“, buvo padeginėjami apleisti pastatai.

Apie 18 val. čia buvo padegta kol kas nenustatyto savininko savavališkai pastatyta pašiūrė. Gaisro metu apdegė jos vidus bei čia buvę sendaikčiai. O apie 19.55 val. čia užsiliepsnojo ir sudegė savavališkai pastatytas ūkinis pastatas su jame sukrautais sendaikčiais. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos.

Apie 18.30 val. gaisras kilo Joniškio rajone, Žagarės miestelyje, Kęstučio gatvėje stovėjusiame ūkiniame pastate. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau skendėjo liepsnose, tad jo išgelbėti nepavyko. Per gaisrą sudegė jame sukrautas šienas, apdegė apie 7 kub. m malkų ir 3 dviračiai.

Šiąnakt po vidurnakčio Kėdainių rajone, Vincentavos kaimo laukuose, kaip spėjama, buvo padegtas pavogtas automobilis Audi 80. Gaisro metu mašina sudegė nepataisomai.

Dar vienas automobilis šiąnakt, kaip spėjama, buvo padegtas Panevėžyje, Senamiesčio gatvėje. Atskubėjus ugniagesiams, automobilis Mercedes Benz S 320 jau degė atvira liepsna. Per gaisrą apdegė mašinos ratai, variklio ir bagažinės gaubtai bei šonai, aprūko salonas, nuo karščio suskilo priekinis stiklas. Šių gaisrų aplinkybės tiriamos.

Šiąnakt apie 1.45 val. gaisras kilo Kupiškio rajone, Laičių kaime, individualiame gyvenamajame name. Ugnis nuniokojo medinio pastato stogą, apdegė dalis namo sienos, vandeniu buvo sulietas viduje buvęs turtas. Ir šio gaisro aplinkybės dar aiškinamos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min