Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2012 spalio 25d. 10:02

Per gaisrą Plungėje nukentėjo žmogus

Dega namo stogas
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Dega namo stogas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyti 23 gesinti gaisrai ir 9 atlikti gelbėjimo darbai. Viename gaisre nukentėjo žmogus.

Šis gaisras trečiadienį vakare kilo Plungėje, Laisvės gatvėje esančiame grupės savininkų vieno aukšto su mansarda name. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, ugnis jau buvo iššokusi ant pastato stogo. Per gaisrą namo stogas sudegė, apdegė ir medinės stogo konstrukcijos, išdegė koridoriaus apdaila. Gelbėdamasis iš degančio namo pro mansardos langą iššoko 23 metų vyras. Jis apdegė vieną ranką, todėl kreipėsi medikų pagalbos. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Praėjusią parą Šilutės rajono Žemaitkiemio kaime užsiliepsnojo grupės savininkų didelis ūkinis pastatas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, sudegė viduje sukrauta apie 20 tonų šieno. Gaisro priežastys irgi tikslinamos.

Trečiadienį ryte Ukmergėje, Stoties gatvėje, užsidegė medinė rūkykla, priblokuota prie mūrinio garažo. Per gaisrą sudegė rūkykla su mėsa, apdegė ir buvo išardyta dalis garažo stogo konstrukcijų. Įvykis tiriamas.

Ryte Jonavos rajono Bukonių kaime neatsargiai atliekant suvirinimo darbus, gaisras kilo ŽŪB ,,Agrowill Lankesa“ gyvulių fermoje. Per gaisrą išdegė pastato palėpėje dalis apšiltinimo vatos.

Šiaulių rajone, sodo bendrijoje ,,Šventupis“ vakare užsidegė sodo namelis. Gaisro metu kambaryje išdegė sienos, apdegė namų apyvokos daiktai, aprūko kitos patalpos. Gaisro priežastys nustatinėjamos.

Dėl elektros instaliacijos gedimo trečiadienį prieš pat vidurnaktį Kelmės rajono Kupšelių kaime užsidegė keliems asmenims priklausantis sandėlis. Ugnis sunaikino medinį statinį, sudegė ir viduje buvusios bulvės bei malkos.

Taip pat vakar prieš vidurnaktį Panevėžio rajono Šilagalio kaime užsiliepsnojo individualios įmonės ,,Stetiškių ūkis“ gamybinis pastatas. Gaisro metu nudegė dalis  pastato stogo, apdegė stogo konstrukcijos.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Panevėžyje, J.Tilvyčio gatvėje užsidegė ūkinis pastatas. Per gaisrą sudegė priblokuota medinė malkinė ir viduje buvusios malkos, nudegė ūkinio pastato stogas, vandeniu buvo sulietas vidus.

Tą pačią naktį liepsnojo dar vienas ūkinis pastatas Šalčininkų rajono Eišiškių miestelyje, Raubiškių gatvėje. Ir čia ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, pastatas jau skendėjo liepsnose. Gaisro metu sudegė pastato stogas, apdegė sienos, išdegė vidus ir ten buvę sendaikčiai bei malkos. Nuo gaisro buvo išgelbėtas mūrinis priestatas. Abu šie gaisrai dar tiriami.

Trečiadienį vakare Šalčininkų gelbėtojai Zavišonių kaime išvadavo iš į griovį įvažiavusio automobilio ,,Opel Astra“ prispaustą 35 metų moterį ir perdavė ją iškviestiems medikams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min