Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 10d. 13:59

Per gaisrą Salomiškio kaime namų ir turto netekusi jauna šeima šaukiasi pagalbos

Be namų likusi jauna šeima
Asmeninio albumo nuotr. / Be namų likusi jauna šeima

Vasario 26-osios rytą Kaišiadorių rajone, Salomiškio kaime kilo gaisras. Jo metu sudegė jaunos šeimos namai, liepsnos pražudė ir šunį. Sunkiai besiverčianti šeima kreipiasi į visuomenę prašydama pagalbos.

15min pasiekė „Gerumo ranka“ vadovo Algimanto Patacko laiškas. Kaip dėstoma ten, po gaisro be namų liko du maži vaikai: 3 metų berniukas ir mergaitė.

Šeima verčiasi sunkiai, vaikų mama – neįgali, serga cerebriniu paralyžiumi ir per mėnesį gauna 218 eurų pašalpą. Kadangi kaime darbdavių nedaug, tėvui tenka verstis sezoniniais darbais už minimalų atlygį.

Šeimos gyvenimą sugriovęs gaisras kilo 10 val. 47 min., tuomet pranešta apie atvira liepsną degantį namą Gulbynės gatvėje.

Į įvykio vietą atskubėję Kaišiadorių ugniagesiai iškart pamatė, kad vieni nesusitvarkys, iškart iškviesta ir dar viena autocisterna. Pamainos vado nurodymu buvo papildomai išsiųsta dar viena ugniagesių autocisterna iš Kruonio.

Vanduo į gaisravietę buvo vežiojamas iš už 3,5 km esančių vandenviečių. Gaisro metu namas sudegė visiškai. Užgesinus gaisrą viduje buvo rastas negyvas šuo. Ugniagesiams gelbėtojams pavyko išgelbėtas už 5 m esantį ūkinį pastatą.

„Šiuo metu priglaudė giminės, nes socialinio būsto dar nėra gavę. Šeima liko be namų. Per gaisra sudegė viskas: vaikų žaislai, dokumentai. Šeima dabar prašo kas galite prisidėti, paaukoti bent po 1 eurą, – rašoma į redakciją atsiųstame laiške. – Drabužių ir higienos priemonių šeimai jau daug kas suaukojo, tad dabar šeimai labiausiai reikalinga finansinė parama. Padarykime kilnų darbą, dėl mūsų vaikučių.“

Prisidėti galite čia: Rekvizitai: VŠĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ Įmonės kodas: 303573887 A/s LT267300010142143000 (Swedbank) A/s LT57 7044 0600 0805 8996 (SEB) PayPal: info@gerumoranka.eu Arba prisijungę: https://gerumoranka.eu/paaukoti/ Pavedimo paskirtyje nurodykite: Kaičiadorių raj.Agnės šeimai.

Temos: 3 Gaisras Ugnis Pagalba

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:19
00:58
01:38

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min