Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per gaisrus Zarasų ir Kelmės rajonuose žuvo du žmonės

Įvykio vietoje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Po gaisro
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 30 gaisrų. Jų metu du žmonės žuvo, o dar du gyventojai buvo traumuoti.

Pirmadienį ryte, apie 8.10 val., Zarasų rajone, Tumiškės kaime, užsiliepsnojo kol kas nenustatyto savininko gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, medinio namo sienos jau degė atvira liepsna, jo stogas ir perdengimas buvo sukritę į pastato vidų, tad namo išgelbėti nepavyko. Gaisravietėje buvo rastas apdegęs, kaip spėjama, 60-mečio vyro kūnas. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Dar vienas tragiškas gaisras apie 15.35 val. kilo Kelmės rajone, Pakėvio kaime, individualiame gyvenamajame name, Dvaro gatvėje. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau degė atvira liepsna. Ugniagesiams patekus į degančio namo vidų, čia buvo rastas gaisre žuvęs 57-erių metų namo savininkas. Per gaisrą supleškėjo pastato stogas ir perdengimas, išdegė vidus. Ir šio gaisro priežastis dar aiškinama.

Apie 13.20 val. gaisras kilo Kaune, Raudondvario plente stovinčiame daugiabučiame name. Gaisro metu I aukšto bendro naudojimo virtuvėje sudegė čia buvę baldai, apsilydė skalbimo mašina, aprūko I aukšto koridorius. Per gaisrą smalkėmis apsinuodijusi 43-ejų metų moteris greitosios pagalbos automobiliu buvo nuvežta į ligoninę, kuri po medikų apžiūros buvo išleista į namus. Įvykis tiriamas.

Naktį iš pirmadienio į antradienį, maždaug 30 min. po vidurnakčio, Plungės rajone, Babrungo kaime, Laukų gatvėje, užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Per gaisrą iš vidaus apdegė medinio namo sienos ir lubos, viduje buvę daiktai, apdegė ir buvo nuardyta skardinė stogo dalis. Gaisro metu galvą apdegęs 62-ejų metų namo šeimininkas buvo perduotas medikų globai. Ir šio gaisro aplinkybės dar aiškinamos.

Apie 17.35 val. gaisras kilo Kauno rajone, Voškonių kaime, Taikos gatvėje stovinčiame gyvenamajame name. Per gaisrą nudegė pastato stogas ir medinės jo konstrukcijos, išdegė II-ame aukšte esančios virtuvės ir koridoriaus patalpos, aprūko bei apsilydė čia buvę baldai ir namų apyvokos daiktai, aprūko patalpos.

Dar vienas gyvenamasis namas apie 21.20 val. užsiliepsnojo Joniškio rajone, Mikšiūnų kaime. Atskubėjus ugniagesiams, medinio pastato stogas jau skendėjo liepsnose. Gaisro metu sudegė stogas, išdegė dalis perdengimo, apdegė medinio namo sienos. Laimė, dalį viduje buvusio turto pavyko išgelbėti. Šių gaisrų aplinkybės taip pat dar tikslinamos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min