Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per ilgąjį savaitgalį kilusiuose gaisruose žuvo du žmonės

Liepsna
Photos.com nuotr. / Liepsna
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusį savaitgalį Lietuvoje kilo 106 gaisrai. Juose 2 žmonės žuvo ir 3 buvo traumuoti.

Vienas tragiškas gaisras kilo sekmadienio naktį Kaune, Lazdijų gatvėje. Čia užsidegė gyvenamasis namas. Apgesinus liepsnas verandoje šalia sprogusio dujų baliono buvo rastas smarkiai apdegęs 44 metų vyro kūnas. Per gaisrą nudegė pastato stogas, pradegė ir sukrito perdanga, išdegė namo vidus. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Dar vienas žmogus nukentėjo gaisre, kuris sekmadienį kilo Telšiuose, Kęstučio gatvėje. Čia užsidegė medinė malkinė. Gesindamas gaisrą ranką apdegė 32 metų vyras.

Du žmones išgelbėjo ugniagesiai sekmadienio vakarą Kaune, iš Latvių gatvėje esančio buto. Čia dėl neatsargaus gyventojų elgesio su ugnimi kambaryje užsidegė fotelis. Iškviesti gelbėtojai užgesino degantį fotelį ir iš uždūminto buto išvedė 2 neblaivius vyrus.

Pirmadienį vakare Panevėžio rajono Bliūdžių kaime užsidegė dujos, ištekėjusios iš žemo slėgio dujų paskirstymo įrenginio. Iškviesti ugniagesiai užgesino liepsną, o dujų tarnybos darbuotojai sustabdė dujų nuotėkį į aplinką.

Savaitgalį įregistruoti ir 3 gaisrai, kuriuos sukėlė žaibo iškrova. Šeštadienio pavakarį Molėtų rajono Druskių kaime nuo žaibo iškrovos užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Per gaisrą išdegė tik lubų apšiltinimo medžiaga, ir ugnis buvo užgesinta.

Šeštadienio vakarą Kauno rajono Zauniškių kaime žaibo iškrova padegė šiaudų rulonus, buvusius sunkvežimio priekaboje. Šiaudai buvo skubiai iškrauti ir užgesinti.

Dar šeštadienio vakarą Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio miestelyje nuo žaibo iškrovos sprogo televizorius, aprūko baldai ir kiti namų apyvokos daiktai.

Savaitgalį  ne tik žaibavo, bet ir vietomis pūtė stiprus vėjas, kuris nugriovė ne vieną medį. Todėl ugniagesiams teko šalinti šiuos medžius nuo kelių ir gatvių. Štai penktadienio pavakarį Vilniuje, Erfurto gatvėje, ant spaudos kiosko užvirto vėtros nulaužtas medis ir užspaudė duris. Todėl kiosko darbuotoja negalėjo išeiti iš pastato. Iškviesti ugniagesiai medį supjaustė, patraukė jį į šalį ir išlaisvino moterį.

Savaitgalį gelbėtojai iš vandens telkinių ištraukė 2 skendusius žmones. Šeštadienio pavakarį Vilniuje, iš Neries upės ties Baltuoju tiltu buvo ištraukta į vandenį įkritusi 6 metukų mergaitė. O vakar Vilniuje, Ribiškių take iš čia esančio tvenkinio buvo ištrauktas skendęs 62 metų vyras ir perduotas medikams.

Savaitgalį ugniagesiai ištraukė ir 6 skenduolius. Šeštadienį jie Kazlų Rūdos savivaldybės Katinų kaime iš dirbtinio vandens tvenkinio ištraukė 53 metų vyro kūną.

Sekmadienį Mažeikių rajono Viekšnių miestelyje iš Ventos upės Telšių narai ištraukė vyriškio kūną, kurio tapatybė nustatinėjama. Gargžduose, iš Minijos upės sekmadienį buvo ištrauktas plūduriuojantis skenduolis.

Dar vienas plūduriuojantis skenduolis buvo ištrauktas Pagėgių savivaldybės Kriokiškės kaime iš Jūros upės. Upės visada kelia didelį pavojų besimaudantiems, nes vandens srovė gali nunešti besimaudantįjį toliau nuo upės kranto ar įtraukti į pavojingą sūkurį. Todėl labai svarbu, kad besimaudantys gerai žinotų tos maudynės vietą ir būtų atsargūs vandenyje.

Sekmadienį Lazdijų rajone iš Veisiejų ežero buvo ištrauktas nuskendusio vyriškio kūnas. Šis vyras nuskendo dar šeštadienio vakarą, kai 4 žmones irstėsi valtimi, ir neatsargiai elgiantis, ši apvirto.  Trys iškritusius išgelbėjo šalia poilsiaujantys žmonės, o ketvirtasis nuskendo.

Dar vienas žmogus sekmadienį nuskendo Trakuose, Lukos ežere. Jį ištraukė skęstančiųjų gelbėjimo stoties darbuotojai.

Šiemet ugniagesiai iš vandens telkinių ištraukė 126 skenduolius, tarp jų ir 8 vaikus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min