Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 23d. 15:07

Per išgertuves kitą žmogų nužudęs vyras dvylikai su puse metų siunčiamas už grotų

Įvykio vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kauno apygardos teismas

Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį Šakių rajono gyventojui F.L.M. (gim. 1947 m.), kuris pripažintas kaltu dėl žmogaus nužudymo. Jam paskirta 12 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.

Kaip rašoma Kauno apygardos teismo pranešime, kaltinamasis F.L.M. nuteistas už tai, kad 2010 m. rugsėjo 22 d., būdamas neblaivus, tarpusavio konflikto metu, tyčia sudavė nukentėjusiajam mažiausiai 5 smūgius į galvą kietu, buku daiktu – tikriausia kirvio pentimi, mažiausiai 8 smūgius duriančiu pjaunančiu daiktu, kurių pasekmė durtinės pjautinės žaizdos krūtinėje, plaštakoje, taip pat duriančiu pjaunančiu daiktu, tikriausiai peiliu, padarė pjautinę kiauryminę krūtinės ląstos kairės pusės žaizdą ir sužalojo širdiplėvę, širdies kairįjį skilvelį. Nuo patirto sunkaus sveikatos sutrikdymo nukentėjusysis mirė.

Kaltinamasis F.L.M., padaręs jam inkriminuojamą nusikalstamą veiką, neprisipažino ir nurodė, kad įvykio dieną begerdami trečią butelį vyno apsižodžiavo su nukentėjusiuoju ir trenkė jam. Nukentėjusysis nuvirto. Kaltinamasis taip pat teigė, kad peilio neturėjo ir jo nesinešiojo, iš kur ant čiužinio atsirado jo ir nukentėjusiojo kraujo, paaiškinti negali.

Kauno apygardos teismas, išanalizavęs ir įvertinęs visus byloje surinktus įrodymus, įvertinęs jų patikimumą, pakankamumą, atsižvelgęs į visas svarbias aplinkybes, kaltinamąjį F.L.M. pripažino kaltu ir paskyrė 12 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Ją paskirta atlikti pataisos namuose.

Teismas taip pat priteisė atlyginti nukentėjusiojo seseriai 4 tūkst. 864 litų turtinę ir 40 tūkst. litų neturtinę žalą, nukentėjusiojo dukteriai – 80 tūkst. litų neturtinę žalą.

Šis Kauno apygardos teismo nuosprendis per 20 dienų dar gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Grąžinti verta

„Daugiau šypsenos“

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie 15min