Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Per kameras stebimas kontrabandininkas Nemunu atitempė 1800 pakelių cigarečių

Druskininkų pasieniečiai sulaikė Nemunu iš Baltarusijos kontrabandininko atitemptą cigarečių krovinį, 1800 pakelių cigarečių.

Pirmadienį vėlai vakare VSAT Varėnos pasienio rinktinės Druskininkų pasienio užkardos pareigūnai per sienos stebėjimo sistemą pamatė hidrokostiumą dėvėjusį asmenį. Jis tamsoje Baltarusijos krante įbrido į Nemuną, kuriuo eina siena, ir vandeniu pradėjo prieš save stumti krovinį. Upės plotis čia yra apie 70 metrų.

Nemažą dalį kelio brisdamas, dalį paplaukdamas kontrabandininkas greitai pasiekė Lietuvos krantą.

Nemažą dalį kelio brisdamas, dalį paplaukdamas plaukikas greitai pasiekė Lietuvos krantą, jame paliko ryšulius ir paskubomis grįžo į Baltarusijos pusę.

Nedelsiant į šią vietą Druskininkų savivaldybės Gerdašių kaimo prieigose atskubėję kurorto pasieniečiai ant kranto rado du paketus.

Juose buvo 1800 pakelių cigarečių „Minsk Capital“ su Baltarusijos banderolėmis. Prie didesniojo paketo buvo pritvirtintos petnešos, kad kontrabandą ant pečių gabenti būtų patogiau.

Atlikus vietovės apžiūrą daugiau daiktų ir asmenų nefiksuota. Cigaretės saugomos Druskininkų pasienio užkardoje. Įvykis tiriamas.

Kai Nemunas iš Baltarusijos įteka į Lietuvą, juo 17 kilometrų eina abiejų valstybių siena. Baltarusijos krante kontrabandininkai jaučiai laisvai ir veikia netrukdomi šios šalies pasieniečių.

Dažniausiai rūkalų kroviniai su pritvirtintais GPS įrenginiais Baltarusijos krante nuleidžiami į Nemuną planuojant, kad srovė cigaretes atneš į Lietuvos krantą.

Pernai Druskininkų pasieniečiai upėje sulaikė net 46 tokias kontrabandinių rūkalų siuntas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lūkesčius atliepiantis biuras: ir nedidelėje erdvėje galima patenkinti skirtingus poreikius
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius