Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 01 04, 17:49

Per kratą Zarasų gyventojo namuose aptiktas pistoletas ir didelis kiekis šovinių

Utenos apskrities VPK informuoja, kad atlikę kratą Zarasų gyventojo namuose pareigūnai aptiko neteisėtai laikomą pistoletą ir didelį kiekį šovinių.
Pistoletas ir šoviniai
Pistoletas ir šoviniai / Utenos apskrities VPK nuotr.

Kaip rašomam policijos pranešime, trečiadienį Zarasų mieste ir rajone Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos pareigūnai kartu su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnais ir Zarasų rajono apylinkės prokuratūros prokurorais, vykdydami tikslinę operaciją pagal ikiteisminio tyrimo bylas, atliko kratas.

Vienos kratos metu, Zarasų miesto gyventojo R.B. namuose buvo rastas ir paimtas neteisėtai laikomas šaunamasis ginklas ir didelis kiekis (net 42 vnt.) šaudmenų.

Dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu ir didelio šaudmenų kiekio laikymo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 straipsnio 2 dalį, pagal kurią neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis, gali būti skiriama laisvės atėmimo bausmė nuo ketverių iki aštuonerių metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min