Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 4d. 17:49

Per kratą Zarasų gyventojo namuose aptiktas pistoletas ir didelis kiekis šovinių

Pistoletas ir šoviniai
Utenos apskrities VPK nuotr. / Pistoletas ir šoviniai

Utenos apskrities VPK informuoja, kad atlikę kratą Zarasų gyventojo namuose pareigūnai aptiko neteisėtai laikomą pistoletą ir didelį kiekį šovinių.

Kaip rašomam policijos pranešime, trečiadienį Zarasų mieste ir rajone Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos pareigūnai kartu su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnais ir Zarasų rajono apylinkės prokuratūros prokurorais, vykdydami tikslinę operaciją pagal ikiteisminio tyrimo bylas, atliko kratas.

Vienos kratos metu, Zarasų miesto gyventojo R.B. namuose buvo rastas ir paimtas neteisėtai laikomas šaunamasis ginklas ir didelis kiekis (net 42 vnt.) šaudmenų.

Dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu ir didelio šaudmenų kiekio laikymo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 straipsnio 2 dalį, pagal kurią neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis, gali būti skiriama laisvės atėmimo bausmė nuo ketverių iki aštuonerių metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min