Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 20d. 10:49

Per kraupią kaktomušą su MAN žuvęs „Honda“ vairavęs jaunuolis pats buvo kaltas

Įvykio vietoje
15min nuotr. / Krovininis automobilis MAN įvykio vietoje

Kelių policijos apžvalgoje – avarijomis paženklinto trečiadienio įvykiai. Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, praėjusią parą, spalio 19 d., šalies keliuose įvyko 9 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo 1 eismo dalyvis: 21 metų automobilio vairuotojas. Sužeista 10 žmonių, tarp jų – 1 nepilnametis. Nukentėjo 6 keleiviai, 3 pėstieji, 1 vairuotojas.

Policijos pareigūnai per parą taip pat gavo 179 pranešimus apie techninius eismo įvykius.

2016 m. spalio 19 d. keletas įskaitinių eismo įvykių:

Apie 14.50 val. Klaipėdos rajone, Kretingalės seniūnijos Stančių kaime, automobilis „Honda Accord“, vairuojamas 21 metų vaikino, įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su krovininiu automobiliu MAN. Nuo smūgio abi transporto priemonės nuvažiavo nuo kelio. Lengvojo automobilio vairuotojas žuvo. Į ligoninę nuvežtas 44 metų vilkiko vairuotojas (kairės kojos sumušimas).

Apie 5.17 val. Kaišiadorių rajone, magistraliniame kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda, Vilniaus kryptimi važiavęs automobilis „Rover 216“, vairuojamas 21 metų merginos, atsitrenkė į kelio atitvarus. Automobiliu važiavo keturi jaunuoliai. Nukentėjo du keleiviai: 20-ties vaikinas ir 21-erių mergina. Abu paguldyti į ligoninę.

Apie 5.23 val. Vilniaus rajone, Nemėžėlės kaime, kelyje Vilnius–Lyda, iš šalutinio kelio išvažiuodamas automobilis „Audi A3“, vairuojamas 66 metų moters, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio 52 metų moters vairuojamo automobilio „VW Passat“ ir su juo susidūrė. Įvykio metu nukentėjo pastarojo automobilio 29 metų keleivis (paguldytas į ligoninę).

Apie 8.38 val. Panevėžyje, Ukmergės gatvėje, atbuline eiga važiavęs automobilis „Honda FR-V“, vairuojamas 58 metų vyro, kliudė stovėjusią 17 metų merginą. Nesunkiai nukentėjusiai nepilnametei paskirtas ambulatorinis gydymas.

Apie 12.47 val. Klaipėdoje, H.Manto gatvėje, mikroautobusas „Mercedes-Benz“, vairuojamas 66 metų vyro, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, parbloškė 22 metų merginą. Nukentėjusi pėsčioji paguldyta į Klaipėdos universitetinės ligoninės Reanimacijos skyrių.

Apie 13.20 val. Kaune, Šilainiuose, Šarkuvos gatvėje, automobilis „Fiat Punto“, kurį vairavo 73 metų vyras, keisdamas važiavimo kryptį, sudarė kliūtį ta pačia kryptimi važiavusiam autobusui „Solaris Urbino 12“, dėl to jo vairuotojas staigiai stabdė. Nukentėjo 78 metų autobuso keleivė – ji dėl galvos sumušimo buvo nuvežta į Kauno klinikas. Gydytojams suteikus pirmąją pagalbą, garbaus amžiaus moteris išleista į namus.

Apie 15.45 val. Kretingos rajone, Dauginčių kaimo teritorijoje, kelyje Šiauliai–Palanga, 52 metų vyras, vairuodamas automobilį „Toyota Corolla“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir reikiamo atstumo, dėl to nepastebėjo ir atsitrenkė į priekyje važiavusį ir sankryžoje sustojusį bei kairįjį posūkį rodžiusį automobilį „VW Passat“. Nuo smūgio šis automobilis įvažiavo į priešingą eismo juostą, kur trenkėsi į krovininį automobilį „Iveco“, vairuojamą 29 metų vyro.

Įvykio metu nukentėjo „VW Passat“ 18 metų vairuotojas (išvežtas į ligoninę) ir kartu važiavęs 45 metų keleivis (ambulatorinis gydymas).

Apie 18.52 val. Jonavoje, P.Vaičiūno gatvėje, autobusą „Neoplan“ vairavęs 58 metų vyras, bandydamas išvengti avarinės situacijos, kurią sukėlė lengvasis automobilis, staigiai stabdė. Dėl to autobuso salone neišsilaikiusi griuvo 62 metų keleivė – ji susitrenkė koją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min