Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Per Naujųjų metų savaitgalį dėl įvairių sužalojimų į ligonines paguldyti keli žmonės

Per Naujųjų metų savaitgalį dėl įvairių sužalojimų į ligonines paguldyti keli žmonės, pranešė Policijos departamentas.
Ligoninės koridorius
Ligoninės koridorius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Naujųjų metų išvakarėse apie 20 val. 30 min. į ligoninę iš Kapsų gatvės daugiabučio namo laiptinės Vilniuje pristatytas ir paguldytas sužalotas jaunuolis, gimęs 2003 metais. Įvykio aplinkybės nustatinėjamos.

Sausio 1 dieną, šeštadienį, apie 14 val. 20 min. Šiaulių rajone Gegužių kaime prie parduotuvės asmuo peiliu sužalojo 1986 metais gimusį vyriškį, kuris paguldytas į ligoninę. Neblaivus (2,02 prom.) 1993 metais gimęs įtariamasis uždarytas į areštinę.

Šeštadienį apie 14 val. į ligoninę Klaipėdoje kreipėsi ir paguldytas 1987 metais gimęs vyras, kuris paaiškino, kad tą pačią dieną namuose Debreceno gatvėje jį sumušė pažįstamas asmuo.

Šeštadienio vakarą 21 val. 13 min. į ligoninę iš namų Fabijoniškių gatvėje Vilniuje pristatyta ir dėl žaizdos paguldyta 1997 metais gimusi moteris. Aplinkybės tikslinamos.

Šeštadienį apie 16 val. Vilniuje, Pavilnio Sodų 4-ojoje gatvėje, namuose, neblaivus (2,11 prom.) 1967 metais gimęs vyras peiliu sužalojo 1971 metais gimusią moterį. Nukentėjusioji, suteikus medikų pagalbą, gydoma ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Šeštadienį apie 7 val. Vilniaus rajone Juodbalių kaime namuose du asmenys sumušė ir aštriu daiktu sužalojo 1986 metais gimusį vyrą. Nukentėjusysis, suteikus pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Neblaivus (1,55 prom.) 1986 metais gimęs įtariamasis ir kitas to paties amžiaus įtariamasis apklausti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius