Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per parą šalyje padegti automobiliai – „Mitsubishi“, „Chrysler“, BMW

Gesinant gaisrą, ugniagesių pagalbos neprireikė.
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Antradienį ir trečiadienio naktį šalies ugniagesiams darbo netrūko.
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyta 17 gaisrų ir 11 kitų incidentų, kuriuos likvidavo ugniagesiai gelbėtojai. Žmonių aukų gaisruose buvo išvengta, tačiau ugnis naikino gyventojų namus ir kitą turtą.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai apibendrino praėjusios paros įvykius bei trečiadienį pateikė jų suvestinę.

Joje rašoma, kad vakar vidurdienį Raseinių rajono Kaulakių kaime užsidegė G.B. gyvenamasis namas. Gaisrą sukėlė pro atviras krosnies pakuros dureles iškritusios žarijos. Gaisro metu apdegė virtuvės ir greta esančio kambario lubos bei sienos, nuo karščio apsilydė langai, aprūko patalpos.

Antradienį vakare Vilniuje, A.P.Kavoliuko gatvėje, laikinų metalinių garažų bendrijos teritorijoje buvo padegtos šiukšlės ir padangos. Nuo degančių šiukšlių užsidegė 3 garažai. Per gaisrą apdegė garažų vidus ir 2 viduje buvę lengvieji automobiliai. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Ugnis antradienį nusiaubė ir daugiau automobilių. Vakar pavakary Vilniaus rajono Dukelių kaime užsidegė nežinomo savininko lengvasis automobilis „Mitsubishi Lancer”. Apdegė mašinos variklio skyrius.

Vakare Mažeikiuose, Geležinkelio gatvėje, užsiliepsnojo lengvasis automobilis BMW 520. Čia irgi apdegė mašinos variklio skyrius ir jo dangtis.

Dar vienas automobilis tą patį vakarą užsidegė Ukmergės rajono Belazariškio kaime. Gaisro metu išdegė automobilio “Chrysler Voyager” salono priekinė dalis, išsilydė prietaisų skydelis, sutrūko priekinis stiklas. Šių gaisrų priežastys dar tikslinamos.

Trečiadienio naktį Kaune, Ateities plente, bevažiuojant užsidegė UAB „NV Logistics“ „Renault“ vilkiko priekabos ratas. Vairuotojas liepsnas bandė gesinti milteliniu gesintuvu, tačiau galutinai ugnį užgesino atskubėję ugniagesiai. Per gaisrą sudegė ratas, apdegė jo purvasaugis.

Taip pat praėjusią naktį Elektrėnuose, Rungos gatvėje, daugiabučiame name užsidegė nežinomo savininko buto durys. Iškviesti ugniagesiai užgesino liepsnojančias duris, o įvykio aplinkybės aiškinamos.

Trečiadienio rytą apie 5 val 34 min., kaip jau rašė 15min.lt, buvo gautas pranešimas, kad Kazlų Rūdoje, Algirdo gatvėje dega dviejų aukštų medinis gyvenamasis namas. Atskubėję ugniagesiai apmalšino liepsnas ir gaisravietėje rado apdegusį 69 metų namo šeimininką. Pasak kaimynų, vienas gyvenęs vyras pastaruoju metu elgėsi gan keistokai, o ir užgesintoje gaisravietėje ugniagesiai rado į kambario vidurį atneštą ir atsuktą dujų balioną, išvakarėse virš namo iškeltą Lietuvos trispalvę su gedulo juosta ir pan. Šio nelaimingo įvykio aplinkybės tiriamas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min