Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per parą ugnis nuniokojo net devynis automobilius

Sudegęs automobilis
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Sudegęs automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyti 35 gaisrai, kuriuose žuvo du žmonės. Ugniagesiai dar atliko 16 kitų gelbėjimo darbų ir išgelbėjo tris piliečius.

Praėjusią naktį Anykščių rajono Kurklių miestelyje užsiliepsnojo medinis gyvenamasis namas. Gaisrą sukėlė 47 metų namo gyventoja, kuri draugo netektį malšino svaigalais ir neatsargiai rūkė kambaryje. Per kilusį gaisrą išdegė ne tik kambarys ir jame buvę namų apyvokos daiktai, sudegė namo stogas, bet ir ugnyje žuvo minėta namo šeimininkė.

Antrąją auką ugnis pasiėmė per gaisrą, kilusį naktį iš antradienio į trečiadienį Vilniuje, Daukšos gatvėje, kur užsidegė keli mediniai gyventojų sandėliukai, priblokuoti prie mūrinės gyvenamojo namo sienos. Viename iš jų buvo rastas čia gyvenusio 25 metų vyro kūnas. Per gaisrą dar nudegė sandėliukų stogas, išdegė vidus. Įvykis tiriamas.

Antradienį popiet Šiauliuose, Girulių gatvėje, užsidegė UAB ,,Šiaulių tauro statyba” priklausanti medienos džiovykla. Per gaisrą nudegė mūrinio pastato šiferio stogas, apdegė jo medinės konstrukcijos. Gaisro priežastys aiškinamos.

Kėdainių rajono Ažytėnų kaime pavakary užsiliepsnojo A. L. M. gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė pastato stogas, perdengimas, apdegė sienos, išdegė vidus.

Dar vienas gyvenamasis namas vakare užsidegė Šilutės rajono Pakalnės kaime. Kai ugniagesiai atvyko į gaisro vietą, medinis pastatas degė atvira ugnimi. Ugniai slopinti buvo nutiesta magistralinė vandens linija. Per gaisrą išdegė namo vidus, apdegė sienos ir perdengimas. Abiejų gaisrų priežastys tikslinamos.

Naktį iš antradienio į trečiadienį Biržų rajono Germaniškio miestelyje užsiliepsnojo nenustatyto savininko dviejų dalių ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė medinė daržinė ir ten sudėtos lentos, apdegė mūrinė dalis ir joje buvę grūdai. Gaisrą gesino ne tik Biržų rajono ugniagesiai, bet ir kolegos iš Latvijos, Skaistkalnės miestelio.

Ugnis antradienį nusiaubė  net devynis automobilius. Visi šie gaisrai kilo vakare ir šią naktį. Štai Prienų rajono Prienlaukio kaime vakar vakare, kaip įtariama, buvo padegti 3 lengvieji automobiliai. Gaisro metu išdegė trijų BMW mašinų  variklių skyriai bei salonai.

Dar vienas lengvasis automobilis buvo padegtas naktį Kaune, Baltijos gatvėje. Čia nuo padegėjo rankos užsiliepsnojo VW Passat. Išdegė mašinos salonas, išdužo priekiniai ir šoniniai stiklai, apdegė variklio dangtis.

Ugnis dar naktį nuniokojo Alytuje, Putinų gatvėje pastatytą lengvąjį automobilį Honda Civic, Vilkaviškyje, Nepriklausomybės gatvėje stovėjusius Audi 100 ir VW Golf bei Klaipėdoje, Rumpiškės gatvėje – Audi 100 ir Audi 80. Visų šių gaisrų priežastys nustatinėjamos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Statistika
Parašykite atsiliepimą apie 15min