Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 sausio 5d. 10:45

Per penkias švenčių dienas gaisruose žuvo penki žmonės

Gaisras
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Gaisras
Per penkias ilgojo šventinio savaitgalio paras šalyje kilo 225 gaisrai. Jų metu penki žmonės žuvo, o trys gyventojai buvo traumuoti. Be gaisrų gesinimo, ugniagesiai dar atliko 63 kitus gelbėjimo darbus bei išgelbėjo 15 žmonių gyvybes.

Naujųjų metų naktį, apie 2 val., gaisras kilo Anykščių rajone, Burbiškių kaime, esančiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna. Per gaisrą sudegė namo stogas, išdegė vienas butas, kitas butas buvo sulietas vandeniu. Stipriai apdegė metų ir 3 mėnesių mergaitė, ją dar iki atvykstant ugniagesiams spėjo išgelbėti gyventojai. Mažylė nuvežta į ligoninę. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Sausio 1-osios vakarą, apie 22.30 val., Vilniuje, Parko gatvės gyvenamajame name, užsidegė butas. Per gaisrą apdegė sofa-lova ir dalis grindų. Laimė, ugniagesiai spėjo iš uždūminto buto išnešti dūmais apsinuodijusią 22 metų merginą, ją medikai išvežė į ligoninę. Įvykis tiriamas.

Penktadienį buvo gautas pranešimas apie gaisrą Kauno rajone, Ramučių kaime, esančiame gyvenamajame name Biruliškių gatvėje. Kambaryje ant apdegusių grindų buvo rastas apdegęs 76-erių namo savininko kūnas. Žuvusįjį rado sūnus, jis ir pranešė apie nelaimę policijai. Ugniagesiai į šį gaisrą nebuvo kviesti. Manoma, jog nelaimė įvyko dėl neatsargaus rūkymo.

Tos pačios dienos rytą, apie 6.30 val., gaisras kilo gyvenamajame name Rokiškio rajone, Sipelių kaime. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose, tad namo išgelbėti nepavyko. Gaisravietėje rasta liepsnose žuvusi kol kas nenustatytos tapatybės moteris. Įvykis tiriamas.

Šeštadienio rytą, apie 7 val., Švenčionių rajone, Švenčionėliuose, Žemutinėje gatvėje, užsiliepsnojo butas daugiabučiame gyvenamajame name. Sudegė lova, apdegė kambario sienos ir lubos. Buto virtuvėje ant grindų ugniagesiai rado be sąmonės gulintį vyrą. Išnešę į lauką jį perdavė medikams. Tačiau ir jiems vyro gyvybės išgelbėti nepavyko. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Tą pačią dieną gaisras kilo Vilniaus rajone, Nemėžio kaime, individualiame gyvenamajame name Stadiono gatvėje. Per gaisrą viename iš kambarių pradegė sofa-lova, išdegė dalis grindų. Gretimame kambaryje dar iki atvykstant ugniagesiams buvo rasti dūmuose užtroškusių 45 metų namo savininkės ir 46-erių vyro kūnai. Ir šio gaisro aplinkybės dar tiriamos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Statistika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:22
01:07
00:21

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie 15min