Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per plauką nuo nelaimės: panevėžietis daugiabučio rūsyje paliko nesandarų dujų balioną

Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienį apie 20.30 val. Panevėžio ugniagesiai gelbėtojai ir dujų avarinės tarnybos specialistai skubėjo į Kniaudiškių gatvę. 49-uoju numeriu pažymėtame name sklido dujų kvapas.

Dujų kvapą pajuto net dviejų laiptinių gyventojai. Jie apie dujų nuotėkį nedelsiant pranešė Bendruoju pagalbos telefonu 112. Prie namo atvykusius specialiųjų tarnybų darbuotojus pasitiko gausus būrys panevėžiečių. Jie pareigūnus informavo, kad dujų kvapas sklinda iš rūsio.

Dujų avarinės tarnybos specialistai nustatė, kad daugiabučio rūsyje buvo paliktas nesandarus buitinis suskystintų dujų balionas. Rūsyje dujų koncentracija kritinės normos dar nebuvo viršijusi. Buvo nuspręsta vėdinti patalpas ir išsiaiškinti, kaip rūsyje atsirado nesandarus dujų balionas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Ugniagesiai gelbėtojai netrukus nustatė, kad balioną į rūsį atgabeno vienas šiame name gyvenantis panevėžietis. Jaunas vaikinas teigė prieš tai įsitikinęs, kad balionas tuščias. Ugniagesiai užfiksavo šį įvykį bei užsirašė gyventojo duomenis.

Vaikino buvo paprašyta nesandarų dujų balioną iš rūsio pašalinti. Jis balioną išgabeno į daugiabučio kiemą ir vėliau nusinešė nežinoma kryptimi.

Daugiabučio kieme susirinkę kaimynai džiaugėsi, kad balionas nebuvo pilnas, o budrūs gyventojai apie įtartiną kvapą išsyk informavo specialiąsias tarnybas.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min