Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 20d. 11:17

Per praėjusią parą liepsnose žuvo du žmonės

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesys

Praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyti 35 gaisrai, kuriuose ugnis pasiglemžė 2 žmonių gyvybes ir 3 gyventojus traumavo. Ugniagesiai dar atliko 27 kitus gelbėjimo darbus ir išgelbėjo 6 piliečius.

Trečiadienį Druskininkų savivaldybės Snaigupės kaime užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Ugnis sunaikino medinį pastatą, o gaisravietėje buvo rastas apdegęs 41 metų vyro kūnas. Pirminiais duomenimis, gaisrą galėjo sukelti elektros instaliacijos gedimas. Nelaimės aplinkybės aiškinamos.

Dar vienas žmogus žuvo per gaisrą, kilusį Alytaus rajono Pivašiūnų kaime. Čia užsidegė gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, pastato stogas ir perdengimas jau buvo sukritę. Liepsnos smarkiai nusiaubė medinį namą, o gaisravietėje buvo rastas 57 metų vyro apdegęs kūnas.

Manoma, kad šis gaisras kilo dėl krosnių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Tauragės rajono Ližių kaime užsidegė stalių dirbtuvės „Laukesta“. Gaisro židinys buvo stalių dirbtuvių lakavimo ceche, kur išdegė ten buvęs lakas, lentos ir kiti daiktai.

Rankas ir veidą apdegė įmonės sargas. Jam pirmoji medicinos pagalba suteikta vietoje. Gaisro priežastys nustatinėjamos.

Trečiadienį du žmonės nukentėjo per gaisrą, kilusį Kaune, E.Ožeškienės gatvėje esančiame daugiabučio namo bute. Gaisro metu kambaryje sudegė lova, išdegė grindys. Iš uždūminto buto buvo išvestas kūną apdegęs  67 metų vyras ir dūmais apsinuodijusi 49 metų moteris. Jiems prireikė medikų pagalbos.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad tą patį rytą Radviliškio rajono, Ožaičių kaime, dėl netvarkingos krosnies užsidegė gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė pastato stogas ir perdengimas, išdegė kambariai ir juose buvę baldai, buitinė technika ir namų apyvokos daiktai.

Dėl krosnių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų užsiliepsnojo gyvenamasis namas Molėtų rajono Kertadalės kaime. Šiame gaisre nudegė pastato stogas bei dalis perdengimo išdegė vidus ir ten buvę daiktai.

Dėl sugedusios elektros instaliacijos užsiplieskė gyvenamasis namas Švenčionių rajono Pabradės miestelyje, Malūno gatvėje. Per gaisrą apdegė 2 kambariai ir juose buvę namų apyvokos reikmenys.

Dėl trumpo elektros jungimosi trečiadienį gaisras kilo Kaune, Taikos prospekte esančiame daugiabučio namo bute. Šiame gaisre tik apsmilko apšiltinimo medžiaga bei išdegė grindys, ir ugnį užgesino iškviesti ugniagesiai.

Marijampolės gelbėtojai iš avarijoje sulamdyto automobilio išlaisvino 4 žmones, Utenos narai Anykščių rajono Kurklių seniūnijoje iš Karališkio ežero ištraukė nuskendusį vyrą, o iš viso ugniagesiai per parą 16 kartų vyko traukti įklimpusius, nuvažiavusius nuo kelio ir pusnyse įstrigusius įvairius automobilius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min