Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per praėjusią parą ugnis nuniokojo tris automobilius

Sudegęs automobilis
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Sudegęs automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą ugniagesiai gelbėtojai užgesino 17 gaisrų, kuriuose buvo traumuotas vienas žmogus, ir atliko 19 gelbėjimo darbų.

Trečiadienį prieš vidurdienį Vilniuje, Polocko gatvėje, atliekant remonto darbus buvo pažeistas dujotiekis,  todėl nutekėjo dujos, įvyko sprogimas ir kilo gaisras. Nuo sprogimo gyvenamojo namo laiptinėje išdužo langai, išdegė pirmojo aukšto laiptinė, cokoliniame aukšte po laiptais visiškai išdegė du mediniai sandėliukai. Gaisro metu nukentėjo Lietuvos dujų Vilniaus filialo avarinės tarnybos darbuotojas, kuris dėl rankų ir veido nudegimų nuvežtas į ligoninę. Iš namo ugniagesiai evakavo tris gyventojus.

Trečiadienį apie 7.10 val., buvo gautas pranešimas, kad Ukmergės rajone, Lėno kaime, dega individualus gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, medinis namas degė atvira liepsna. Gaisro metu apdegė sienos, sudegė namų apyvokos daiktai, išdegė perdengimas ir stogo danga. Nuo ko kilo šis gaisras, aiškinamasi.

Trečiadienį šalyje degė net trys automobiliai. Apie 6.19 val. gautas pranešimas, kad Alytaus rajone, kelio Alytus – Daugai 13 km, dega automobilis Renault. Atvykus ugniagesiams, jis jau degė atvira liepsna. Gaisro metu automobilis sudegė nepataisomai. Gaisro priežastis – elektros instaliacijos gedimas.

Naktį gautas pranešimas, kad Vilniuje, Salomėjos Nėries gatvėje, atvira liepsna dega automobilis Mitsubishi Colt. Autotransporto priemonės savininkas nustatinėjamas. Įvykis tiriamas.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, tuoj po vidurnakčio, gautas pranešimas, kad Utenoje, Maironio gatvėje, atvira liepsna dega automobilis Audi 100. Gaisro metu išdegė automobilio salonas, nuo karščio sprogo dešinės pusės galinis ratas. Nuo ko kilo šis gaisras, aiškinamasi.

Trečiadienį ugniagesiai ne kartą vyko pagelbėti gyventojams. Kėdainiuose jiems teko į lovą įkelti neįgalią, didelio svorio, nevaikščiojančią moterį, kuri buvo rasta ant grindų prie lovos. Kelmėje iškviesti ugniagesiai ištraukiamosiomis kopėčiomis pro langą pateko į butą antrame aukšte, atrakino buto duris ir greitosios medicinos pagalbos darbuotojams perdavė 76 metų moterį.

Mažeikiuose, Vakarų gatvėje, nuo gyvenamojo namo stogo jiems teko nukelti ir medikams perduoti 25 metų vaikiną.

Komentarai
Temos Statistika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min