Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 13d. 09:50

Per praėjusią parą žmonių aukų gaisruose išvengta

Įvykio vietoje
vilkmerge.lt nuotr. / Įvykio vietoje.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 32 gaisrai, 17 iš jų – atvirose teritorijose. Aukų juose pavyko išvengti, tačiau viename gaisre stipriai apdegė vienas gyventojas.

Apie 21.50 val. gaisras kilo Alytuje, Kaštonų gatvės daugiabučio namo bute. Gaisro metu apdegė virtuvės apdaila ir baldai, aprūko patalpos. Patekę į butą, ugniagesiai čia rado stipriai apdegusį 63-ejų metų jo savininką, kurį perdavė greitosios pagalbos medikams. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Antradienio ankstų rytą, apie 5.40 val., Alytuje, Gedimino gatvėje esančiame individualiame gyvenamajame name, užsidegė garažas. Per gaisrą garaže esančioje spintoje apdegė seni drabužiai bei kiti nenaudojami daiktai, aprūko garažo sienos. Gaisro priežastis tikslinama.

Apie 9.30 val. gautas pranešimas, kad Telšiuose, S.Daukanto gatvėje, iš suaugusiųjų mokyklos pagalbinių patalpų rūsio veržiasi dūmai. Gaisro metu čia apdegė dvi kartoninės dėžės ir apie du metrai elektros laidų, aprūko rūsio sienos ir lubos. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Apie 11 val. Marijampolėje, Stoties gatvėje, AB ,,Fasa” metalo apdirbimo ceche, užsidegė tepalo vonia, buvo uždūmintos patalpos. Gaisras įsiplieskė į tepalo vonią įmerkus stipriai įkaitusią detalę.

Apie 12.05 val. gaisras kilo Kauno rajone, Kulautuvos miestelyje, vaikų ligoninės pastate Akacijų gatvėje. Per gaisrą dezinfekcijos skyriuje dezinfekcinėje kameroje degė plunksninės pagalvės, aprūko patalpa. Pastatas pastaruoju metu yra rekonstruojamas, tad gaisro metu patalpose žmonių nebuvo. Įvykis tiriamas.

Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko 24 kitus gelbėjimo darbus, kurių metu išlaisvino vieną autoįvykio metu nukentėjusį vairuotoją bei ištraukė vieną nuskendusį žmogų.

Vakar vakare Biržų rajone, Apaščios upėje buvo rastas ir ištrauktas į krantą nuskendusio vyriškio kūnas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min