Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 23d. 15:40

Per reidą Jonavoje pūsti teko 30-čiai vairuotojų, bet nė vienas promilių neįpūtė

Reido akimirka
Jonavos r. PK nuotr. / Reido akimirka

Prevencinės priemonės metu Jonavoje neužfiksuotas nė vienas neblaivus vairuotojas, tačiau reidas nebuvo visiškai sausas – pričiupti keli kitokio plauko pažeidėjai.

Vasario 22 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK) pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, skirtą Kelių eismo taisyklių, vairuotojų pareigų pėstiesiems ir girtų vairuotojų pažeidimų kontrolei.

Per keletą valandų pareigūnai sustabdė apie 70 įvairių transporto priemonių vairuotojų, iš kurių 30 vairuotojų buvo tikrintas blaivumas ir nė vienas iš jų nebuvo vartojęs alkoholio. Tačiau buvo nustatyti du kitokie vairuotojų padaryti Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

„Vienas vairuotojas buvo neapdraudęs automobilio privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, kitas sėdo prie vairo neturėdamas teisės to daryti – už prasižengimus jam buvo atimtas vairuotojo pažymėjimas. Galiu užtikrinti, kad tokios eismo saugumo užtikrinimo priemonės nuo šiol bus vykdomos dažnai“, – penktadienį Kauno apskr. VPK atstovų paviešintame pranešime cituojamas Jonavos r. PK Reagavimo skyriaus viršininkas Raimondas Zinkevičius.

Pareigūnai primena, kad ir toliau aktyviai vykdys įvairias prevencinės priemonės, skirtas eismo saugumui didinti. Tam, kad saugiai pasiektume kiekvienos kelionės tikslą, kelyje būkime atidūs, kantrūs ir laikykimės Kelių eismo taisyklių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min