Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per reidą šalia Šiaulių buvo užfiksuota 30 eismo taisyklių pažeidimų

Policijos reidas
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Policijos reidas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Liepos 11-osios vakarą net aštuoni Šiaulių policijos pareigūnų ekipažai išsirikiavo ties Kužių gyvenviete ir pradėjo penkias valandas trukusį reidą. Vienu metu gausų automobilių srautą stabdė 25 pareigūnai.

Šiaulių policijos reidas buvo netikėtas vairuotojams, tačiau vos jam prasidėjus, apie tai atsirado informacija „facebook“ pagalbos vairuotojams grupėje. Nežiūrint į greitą informacijos sklaidą, pareigūnams pakliuvo ir išgėrusių vairuotojų.

Reidų gali padaugėti. Jie reikalingi tam, kad mūsų keliuose būtų saugiau.

Šiaulių policininkai stabdė kone visas mašinas iš eilės. Praleido iš pažiūros jokio įtarimo nekeliančius ekipažus. Daugiausiai buvo stabdomi automobiliai su kroviniais ir jauni vairuotojai. Vienas ekipažas vijosi kiekvieną, kuris nusukdavo į šalike, vos pamatęs pareigūnus. Tokiu būdu buvo sučiupti du išgėrę vyrai, kurie leistinos normos alkotesteryje neįpūtė.

Šiaulių pareigūnai užfiksavo 30 pažeidimų. Du vairuotojai važiavo neturėdami tam teisės, vienas vairavo išgėręs. Jam nustatytas 0,69 promilės girtumas. Šeši vairuotojai alkotesteryje įpūtė leistiną normą. tai reiškia, kad jie už girtumą nėra baudžiami, tačiau, pareigūnų nuomone, gali kelti pavojų kelyje.

Viena iš tokių išgėrusių vairuotojų vežė savo mažametę dukrą. Už neatsakingą vairavimą moteris turėjo išklausyti pareigūnų pamokslo.

Tomas Jagutis, laikinai einantis Šiaulių apskrities VPK patrulių kuopos vado pareigas, teigia, kad reido metu daugiausia dėmesio buvo skiriama tam, kas iš tiesų kelia pavojų keliuose. T.Jagutis teigia, kad Šiauliai šiuo metu pirmauja žūčių keliuose skaičiumi. Jo nuomone, tokių reidų gali padaugėti. Jie reikalingi tam, kad mūsų keliuose būtų saugiau.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min