Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per savaitę keliuose žuvo 7 žmonės: dviratininkas ir po 2 vairuotojus, keleivius, pėsčiuosius

Įvykio vietoje
Alytaus apskrities VPK nuotr. / „Toyota Avensis“ po avarijos Varėnos rajone
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, spalio 31–lapkričio 6 dienomis (penktadienį–ketvirtadienį), šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 46 eismo įvykiai. Žuvo 7 eismo dalyviai, iš jų 1 nepilnametė. Tarp žuvusiųjų: 2 vairuotojai, 2 keleiviai, 2 pėstieji, 1 dviračio vairuotojas. Žuvo 4 moterys ir 3 vyrai, jų amžiaus vidurkis – 49-eri metai.

Sužeista 50 žmonių, tarp jų 4 nepilnamečiai. Neblaivūs vairuotojai, pirminiais duomenimis, dalyvavo 3 įvykiuose.

Šiais metais, iki lapkričio 7 dienos, mūsų šalyje eismo įvykiuose žuvo 212 žmonių, t. y. 9 daugiau negu praėjusiais metais per tą patį laikotarpį. Tarp žuvusiųjų – 23 nepilnamečiai (11 automobilių keleivių, 5 pėstieji, 4 dviračių vairuotojai, 2 automobilių vairuotojai, 1 motociklo keleivis).

Keletas savaitės įvykių:

Spalio 31-osios vakare (apie 19.20 val.) Ukmergės rajone, Rakaučiznos kaimo teritorijoje, 52 metų vyro vairuojamas automobilis „VW Passat“ pervažiavo važiuojamojoje kelio dalyje gulėjusią 38 metų moterį, šio rajono gyventoją. Dėl patirtų sužeidimų ji mirė vežama į ligoninę. 

Lapkričio 1-osios popietę (apie 12.40 val.) Varėnos rajone, Valkininkų seniūnijoje, kelyje Naujieji Valkininkai–Daugai–Alytus, 33 metų Vilniaus rajono gyventojo vairuojamas automobilis „Audi Q7“ nepraleido ta pačia kryptimi važiavusio ir į kairę sukusio automobilio „Toyota Avensis“, vairuojamo 37 metų vilnietės, ir su juo susidūrė. Nuo smūgio automobilis „Toyota“ nulėkė į pakelės griovį. Įvykio metu buvo sužeisti trys žmonės: „Audi“ 32 metų keleivė ir „Toyotos“ 38 metų keleivis ir 10 metų keleivė. Mažametė, patyrusi sunkius sužeidimus, buvo paguldyta į Santariškių vaikų ligoninę, kur lapkričio 4-ąją mirė. Pirminiais duomenimis, abu vairuotojai buvo blaivūs.

Tos pačios dienos popietę (apie 13.45 val.) Panevėžio rajone, Nevėžio kaime, kelyje Ukmergė–Raguva–Nevėžis, nepasirinkęs saugaus važiavimo greičio vairuojamo automobilio „Audi A6“ nesuvaldė 41 metų panevėžietis. Automobilis įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Vairuotojas žuvo. 

Lapkričio 2-osios pavakare (17.40 val.) Pagėgių savivaldybėje, Lumpėnų seniūnijos Strazdų kaime, žvyrkelyje, dėl saugaus važiavimo greičio nesilaikymo vairuojamo automobilio „VW Passat“ nesuvaldė 38 metų Vilkyškių miestelio gyventojas. Kelio posūkyje automobilis nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Įvykio metu žuvo 45 metų keleivis, važiavęs priekinėje sėdynėje. Automobilio vairuotojas, pirminiais duomenimis, buvo neblaivus – jam nustatytas lengvas 0,68 promilės girtumas. Po įvykio vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Lapkričio 3-iosios ryte (apie 8.33 val.) Vilniuje, Įsruties gatvės ir Pilaitės prospekto sankryžoje, Vilniaus rajono autobusų parkui priklausantis autobusas „MAN A20“, vykęs maršrutu Vilnius–Rastinėnai, sukdamas į dešinę, kliudė jam iš dešinės ant šaligatvio stovėjusį dviratį, kurio priekinis ratas buvo važiuojamojoje dalyje. Nuo smūgio 65 metų dviračio vairuotoja nugriuvo ir buvo pervažiuota autobuso dešiniuoju galiniu ratu. Moteris mirė nelaimės vietoje. Autobusą vairavo 58 metų sostinės gyventojas.

Lapkričio 4-osios popietę (apie 15.13 val.) Raseinių rajone, Ariogaloje, Taurupio gatvėje, 45 metų moters vairuojamas automobilis „Audi 80“ kliudė į važiuojamąją kelio dalį neleistinoje vietoje įėjusią 86 metų pėsčiąją. Dėl patirtų sužeidimų ji po trijų valandų mirė Raseinių ligoninės Reanimacijos skyriuje. Vairuotoja buvo blaivi.

Lapkričio 6-ąją priešpiet (apie 11.50 val.) Akmenės rajone, kelyje Naujoji Akmenė–Venta, automobilis „VW Golf“, vairuojamas 59 metų vyro, įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, kur susidūrė su sunkvežimiu „Man TGA 18.440“. Po susidūrimo šis automobilis nuvažiavo į griovį. Susidūrimo metu sužeidimus patyręs lengvojo automobilio vairuotojas mirė greitosios medicinos pagalbos automobilyje vežamas į ligoninę. Krovininį automobilį vairavo 28 metų vyras, jis buvo blaivus.

Apie 8.25 val. Klaipėdoje, Minijos gatvėje, 43 metų moters vairuojamas automobilis „Toyota Corolla“ prie nereguliuojamos pėsčiųjų perėjos partrenkė staiga į važiuojamąją dalį įbėgusią 26 metų merginą. Dėl galvos traumos ir kitų sužeidimų ji paguldyta į ligoninės Reanimacijos skyrių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min