Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 20d. 11:33

Per savaitgalį ugniagesiai užgesino 100 gaisrų

Gaisras
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Gaisras

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusį savaitgalį Lietuvoje kilo 100 gaisrų. Viename iš jų buvo traumuotas žmogus. Ugniagesiai dar atliko 49 kitus gelbėjimo darbus ir išgelbėjo 5 piliečius.

Sekmadienio rytą Vilniaus rajono Bruškiškių kaime užsidegė gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, medinis pastatas jau degė atvira liepsna. Prie namo buvo rasta su kojų nudegimais apie 50 metų moteris, kurią medikai išvežė į ligoninę. Gaisro metu dar sudegė namo stogas, apdegė sienos. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Ugnis savaitgalį nuniokojo ir daugiau gyvenamųjų būstų. Štai šeštadienio vakarą Mažeikiuose, Taikos gatvėje, gaisras kilo daugiabučio namo bute. Per gaisrą išdegė virtuvė ir koridorius, sudegė vonios ir tualeto durys, apdegė namų apyvokos daiktai. Ir šio gaisro aplinkybės nustatinėjamos.

Dar vienas daugiabutis namas vėlų šeštadienio vakarą degė Kaune, Slavų gatvėje. Gaisro metu išdegė medinio dviejų aukštų su mansarda namo vienas butas, nudegė apie 60 kv. m. pastato stogo. Butų savininkai ir gaisro priežastys tikslinamos.

Dar vienas gyvenamasis namas Kaune, Kumelių gatvėje užsidegė sekmadienį vidurdienį. Čia dėl elektros instaliacijos gedimo išdegė plastikinis ortakis, apdegė dailylentės ir durys, aprūko rūsys.

Penktadienį didelis sudėtinis ūkinis pastatas užsiliepsnojo Kelmės rajono Pašiaušės kaime. Gaisro metu sudegė medinė malkinė ir daržinė, apdegė viduje sukrautas šienas, malkos ir namų apyvokos daiktai, nudegė dviejų tvartų bendras stogas. Nuo ugnies buvo apsaugotas garažas, lauko virtuvė ir gyvenamasis namas.

Dar vienas didelis sudėtinis ūkinis pastatas penktadienio pavakarį degė Alytaus rajone Raudonikių kaime. Per gaisrą nudegė bendras pastato stogas, apdegė apie 80 tonų šieno, taip pat išdegė vidinės pastato sienos ir žemės ūkio apyvokos daiktai. Nuo ugnies buvo išgelbėtas garažas ir dar vienas ūkinis pastatas. Šį gaisrą sukėlė netvarkinga elektros instaliacija.

Sekmadienio rytą Šiaulių rajono Kuršėnų mieste, Daudėlių gatvėje užsiliepsnojo grupės savininkų 8 mūriniai sandėliukai. Gaisro metu nudegė bendras sandėliukų stogas, pradegė perdengimas, apdegė namų apyvokos daiktai. Įtariama, kad sandėliukai galėjo būti padegti.

Tęsiasi šiemetinės javapjūtės darbai. O ugniagesiai vis sulaukia pranešimų apie degančius kombainus. Savaitgalį laukuose degė 5 kombainai, kuriuos skubėjo gesinti ugniagesiai.

Be to, laukuose degė ne tik kombainai. Pleškėjo laukuose ir sukrauti šiaudai ir nenušienauti javų laukai. Štai penktadienį Šiaulių rajono Dimšių kaime išdegė apie 4 ha kviečių ir 4 ha ražienų. Vilkaviškio rajono Gižų kaime sudegė apie 220 tonų šiaudų stirta ir keli arai pievos. Šeštadienį Pasvalio rajono Joniškėlio miestelyje liepsnojo UAB ,,Agrarinės paslaugos“ šiaudų ritiniai, sukrauti į stirtą. Sudegė apie 100 tonų šiaudų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min