Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per savaitgalį ugniagesiai užgesino 85 gaisrus

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesys
Šaltinis: 15min
0
A A

Savaitgalį gelbėtojai atliko 93 gelbėjimo darbus, iš kurių 53 kartus teko traukti pusnyse įklimpusius ar nuo kelio nuslydusius automobilius, šalinti nuo kelio nuvirtusius medžius, vežti pas ligonius medikus ar pačius ligonius gabenti į ligonines. Ugniagesiai užgesino 85 gaisrus, kuriuose 2 žmonės žuvo ir 5 buvo traumuoti.

Penktadienio vidurdienį Panevėžio rajono Bernatonių kaime, sodų bendrijoje „Ekranas“, užsidegė dviejų aukštų mūrinis sodo namas. Dar iki ugniagesių atvykimo iš degančio namo su įvairiais kūno nudegimais išėjo 26 metų namo šeimininkas, kurį greitosios medicinos pagalbos darbuotojai išvežė į ligoninę. Gaisro metu išdegė pastato vidus ir ten buvęs turtas. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Vilniuje, Kęstučio gatvėje, gaisras kilo daugiabučio namo bute. Šiame gaisre išdegė lova ir patalynė, o kojas apdegė apie 50 metų vyras. Nukentėjusysis irgi buvo išvežtas į ligoninę.

Penktadienio vakarą Rokiškio rajone, Kamajų miestelyje, užsidegė individualus gyvenamasis namas. Per gaisrą kambaryje išdegė sukrauti skudurai, aprūko patalpos. Ugniagesiai iš uždūminto kambario išnešė dvidešimtmetę merginą, kuriai medikai pagalbą suteikė vietoje.

Šeštadienio vakarą Varėnos rajono Bartelių kaime užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Kai ugniagesiai atvyko į gaisro vietą, pastato stogas ir perdengimas jau buvo įgriuvę.

Per gaisrą medinis namas ir jame buvęs turtas sudegė. 65 metų namo šeimininkas apdegė įvairias kūno vietas. Nuo ugnies buvo išgelbėtas šalia stovintis ūkinis pastatas. Gaisro priežastys nustatinėjamos.

Tą patį vakarą gaisras kilo Kupiškio rajono Aleksandrijos kaime, kur užsidegė daugiabučio namo butas. Atskubėję ugniagesiai su kvėpavimo organų apsaugos aparatais įėjo į uždūmintas patalpas ir į lauką išnešė 56 metų moterį ir jos 36 metų sūnų.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad nukentėjusieji buvo perduoti medikams ir išvežti į ligoninę. Gaisro metu išdegė sienos ir grindys, aprūko patalpos.

Sekmadienio rytą gaisras kilo Jonavos rajono Stoškų kaime, sodų bendrijoje „Šilelis“. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, medinis namelis jau buvo sudegęs. Gaisravietėje ugniagesiai aptiko smarkiai apdegusius moters ir vyro kūnus. Įvykis tiriamas.

Sekmadienį vakare Vilkaviškio rajono Bartninkų kaime užsiliepsnojo gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas. Gaisro metu abu mediniai statiniai sudegė, o nuo ugnies buvo išgelbėti dar du šalia stovintys ūkiniai pastatai. Gaisro priežastys tikslinamos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min