Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per savaitgalį Vilniaus muitininkai sulaikė rūkalų daugiau kaip už 60 tūkst. litų

Cigarečių kontrabanda
Muitinės nuotr. / Cigarečių kontrabanda
Šaltinis: 15min
0
A A

Per praėjusį savaitgalį Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai Raigardo, Šalčininkų, Lavoriškių ir Medininkų kelio postuose sulaikė kontrabandinių rūkalų daugiau kaip už 60,5 tūkst. litų. Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės ir automobiliai sulaikyti.

Muitinės nuotr./Cigarečių kontrabanda
Muitinės nuotr./Cigarečių kontrabanda

Kaip informuoja Muitinės departamentas, realizavus šią kontrabandą juodojoje rinkoje valstybei būtų nesumokėta, preliminariais skaičiavimais, apie 43 tūkst. litų.

Daugiausia nelegaliai gabenamų rūkalų sulaikyta Lavoriškių kelio poste.

Šio posto pareigūnai per savaitgalį surašė aštuonis prekių sulaikymo ir administracinių teisės pažeidimų protokolus.

Vėlų penktadienio vakarą muitinės pareigūnai sulaikė įtarimų sukėlusį mūsų šalies piliečio M.O. vairuojamą automobilį Volkswagen. Nors vyras ir deklaravo, kad neleistinų prekių neveža, muitininkai, nuodugniai apžiūrėdami įtarimų sukėlusį automobilį, degalų bake aptiko įrengtą slėptuvę ir iš jos ištraukė 189 blokus cigarečių „Minsk“ už beveik 14 tūkstančio litų.

Šeštadienio naktį Lavoriškių posto pareigūnai sustabdė įtartiną mūsų šalies piliečio A.V. vairuojamą automobilį Volkswagen. Matyt, sunerimęs dėl muitininkų patikros, iš Baltarusijos grįžtantis vyras deklaravo, kad vežasi 1 220 pakelių įvairių cigarečių, kurių vertė – beveik 9 tūkst. litų. Cigaretės buvo konfiskuotos, nes vairuotojas atsisakė mokėti mokesčius už viršytą leistiną gabenti neapmokestinamų akcizinių prekių kiekį.

Muitinės nuotr./Cigarečių kontrabanda
Muitinės nuotr./Cigarečių kontrabanda

Tą pačią naktį su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais Lavoriškių kelio poste muitininkai sustabdė iš Baltarusijos grįžtančio mūsų šalies piliečio V.Č. vairuojamą automobilį Renault Espace. Pareigūnai automobilio dugne atsarginio rato vietoje aptiko slėptuvę ir joje – daugiau kaip keturias dėžes nelegaliai gabenamų cigarečių „Minsk superslims“. Kontrabandinio krovinio vertė – beveik 17 tūkst. litų.

Cigarečių gabentojai šį savaitgalį įkliuvo ir Raigardo bei Medininkų kelio postuose. Raigarde įkliuvo Ukrainos pilietis O.I. Tikrindami jo vairuojamą automobilį Peugeot, muitinės pareigūnai po automobilio grindų kilimu ir galinių posparnių gamyklinėse ertmėse rado per 800 pakelių cigarečių „Fest“ už beveik 6 tūkst. litų.

Medininkų kelio poste didžiausią kontrabandinių rūkalų kiekį mėgino įsivežti mūsų šalies pilietis G.R. Muitinės pareigūnai sustabdė jo vairuojamą įtarimų sukėlusį automobilį Hyundai Getz. Iš Baltarusijos grįžtantis vyras važiavo žaliuoju muitinės kanalu, tuo deklaruodamas, kad negabena apmokestinamų prekių. Tačiau muitinės pareigūnai tuo nepatikėjo ir ėmėsi detalios įtartino automobilio patikros. Slėptuves vyras buvo įrengęs automobilio salono šonų galinėje dalyje, keleivio oro pagalvės vietoje ir galiniame buferyje. Iš visų slėptuvių muitininkai ištraukė beveik 1 200 pakelių cigarečių „Fest 7“ ir „Fest“. Sulaikytų rūkalų kaina juodojoje rinkoje – daugiau kaip pusdevinto tūkstančio litų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min