Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per sprogimą Klaipėdoje sužaloti keli vaikai, vienam nutraukta ranka (nuotraukos, papildyta 23.51 val.)

Per sprogimą namo laiptinėje išdužo langai
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Per sprogimą namo laiptinėje išdužo langai
Šaltinis: 15min
0
A A

Keli vaikai buvo sužaloti ketvirtadienio vakarą Klaipėdoje sprogus kol kas nenustatytos kilmės sprogmeniui. Vienam vaikui nutraukta ranka.

Pirminiais duomenimis, apie 21.18 val. viename iš Sulupės g. daugiabučių, namo laiptinėje, trečiame aukšte, nugriaudėjo sprogimas. Įvykio vietoje rasti sužaloti keturi berniukai. Jie nuvežti į ligoninę.

Įtariama, kad laiptinėje galėjo sprogti savos gamybos sprogmuo. Tačiau jo sudėtis kol kas nežinoma.

Į įvykio vietą išskubėjo policijos operatyvinė tyrimo grupė, policijos ekspertai, ugniagesiai, išminuotojai.


Žiūrėti Sprogimas Klaipėdoje didesniame žemėlapyje

Papildyta 22.32 val.: Kaip iš įvykio vietos pranešė 15min.lt žurnalistė Aurelija Kripaitė, sprogimo būta galingo – namo laiptinė liko be langų. Išdužo ir kai kurių gyventojų langai.

Per sprogimą vienam vaikui nutraukta ranka. Kiti berniukai nukentėjo lengviau.

Po sprogimo policija evakavo namo gyventojus, laukiama atvykstant Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ išminuotojų. Pasak pareigūnų, namo laiptinėje rasti dar keli savadarbiai sprogmenys.


Žiūrėti Sprogimas Klaipėdoje didesniame žemėlapyje

Uostamiesčio ugniagesiais teigia, kad, greičiausiai, sprogimą galėjo sukelti patys vaikai, bandydami pasigaminti sprogmenų.

Papildyta 22.45 val.: Kaip 15min.lt žurnalistams pasakojo namo gyventojai, po sprogimo sunkiausiai sužalotam vaikui pirmąją pagalbą suteikė iš savo butų išbėgę žmonės. Jie užveržė vaikui ranką, kad bent kiek pavyktų sustabdyti kraujavimą.

Gyventojai iš savo namų buvo evakuoti tiesiog su chalatais ir šlepetėmis. Tuo metu Klaipėdoje buvo vos 7 laipsniai šilumos.

Tarp evakuotųjų yra ir paskutinius mėnesius nėščia moteris. Ji įvykių atomazgos laukia sėdėdama automobilyje.

Papildyta 23.51 val.: Mažiausiam nukentėjusiam vaikui – septyneri. Per sprogimą jis apdegė kūną.

Lauke kelias valandas praleidę namo gyventojai guodėsi, kad šią nelaimę buvo galima nujausti: jau seniai, pasak jų, vaikų žaidimai tapo nebe vaikiški.

Visi keturi vaikai – iš to paties rajono.

Vienas jaunuolis žurnalistus patikino, kad berniukams padėjo suaugęs vyras, esą jis ir prisiviliojo vaikus. 15min.lt duomenimis, vienas vyras iš tiesų apklaustas dėl šio įvykio.

Iš pastato evakuoti žmonės į namus negalėjo grįžti iki pat vidurnakčio. Sušalę žmonės ilgainiui tapo suirzę, viena porelė gūžėsi ant šaligatvio: iš pasivažinėjimo dviračiu jie grįžo apsirengę plonais apdarais. Policininkai jiems siūlė pasišildyti pas kaimynus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min