Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 3d. 10:52

Per šventinį savaitgalį gaisruose žuvo penki žmonės

Įvykio vietoje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Įvykio vietoje

Per praėjusias šventes ugniagesiams gelbėtojams darbo netrūko. Per praėjusias 3 paras šalyje kilo 86 gaisrai, kurių metu penki žmonės žuvo, o du gyventojai buvo traumuoti. Keturis gaisrus per Naujuosius metus sukėlė neatsargiai paleistos petardos. Laimė, gaisrai buvo greitai pastebėti ir užgesinti.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko net 200 kitų gelbėjimo darbų bei išgelbėjo devynis žmones. Daugiausia net 111 kartų ugniagesiams gelbėtojams teko vykti ištraukti pusnyse įstrigusių automobilių, iš jų 48 kartus specialiųjų tarnybų: medikų, policijos, elektros tinklų tarnybų. 31 kartą vykta pašalinti nuvirtusių ir kelius užblokavusių medžių (daugiausia Rokiškio rajone).

Neatlaikę sniego apkrovos, įgriuvo 6 pastatų stogai (fermos, 4 ūkinių ir vieno gyvenamojo namo). Deja, vienas toks atvejis baigėsi tragiškai. Vakar Kazlų Rūdos savivaldybėje, Lūšnos kaime, įgriuvęs ūkinio pastato stogas mirtinai prispaudė viduje buvusią 81-erių metų moterį. Iš po griuvėsių senolę išlaisvino kaimo gyventojai, deja, medikai konstatavo jos mirtį.

Penktadienį apie 16.10 val. gaisras kilo Kelmės rajone, Svirnių kaime stovinčiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose. Gaisro metu supleškėjo namo stogas ir perdengimas, išdegė vidus bei čia buvęs turtas. Užgesinus gaisrą, gaisravietėje rastas apdegęs moters kūnas. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Tos pačios dienos vakarą apie 23.20 val. Vilniuje, Lvovo gatvėje, užsidegė apleisto pastato rūsyje buvusios šiukšlės. Ugniagesiai spėjo išnešti, apdegusią rankas ir apsinuodijusią dūmais, apie 50-ies metų amžiaus moterį, kurią perdavė medikų globai. Tačiau gaisravietėje buvo rastas stipriai apdegęs, kaip spėjama, vyriškio kūnas. Įvykis tiriamas.

Sausio 2-osios naktį Varėnos rajone, Vilkiautinio kaime esančiame gyvenamajame name, užsidegė prie krosnies buvę skudurai. Gaisro metu smalkėmis apsinuodijo 2 žmonės.Vienas pilietis buvo nuvežtas į Druskininkų ligoninę, o kitas 23-ejų metų vyriškis atvežtas į Varėnos ligoninę, kurioje vėliau mirė.

Sekmadienį apie 23.55 val. gaisras kilo Alytuje, Suvalkų gatvėje stovinčio, keliems savininkams priklausančio gyvenamojo namo rūsyje esančioje katilinėje. Gaisro metu sudegė apie 2 kub.m malkų, apdegė katilinės durys, aprūko gyvenamosios patalpos, o dūmuose užtroško 80-metė namo gyventoja.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 2 val., Vilniuje, Džiaugsmo gatvėje užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, apdegė perdengimas, išdegė prieškambaris ir vienas kambarys, o gaisravietėje rastas gaisre žuvęs 55-erių metų vyras. Šių gaisrų aplinkybės dar aiškinamos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min