Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 16d. 09:53

Per vieną dieną Pravieniškių pareigūnai sulaikė 4 draudžiamų daiktų „tiekėjus“

Draudžiami daiktai, kuriuos bandė pristatyti Praneviniškėse kalintiems asmenims
Kalėjimų departamento nuotr. / Draudžiami daiktai, kuriuos bandė pristatyti Pravieniškėse kalintiems asmenims

Per vieną dieną Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos pareigūnai sulaikė 4 asmenis, bandžiusius nuteistiesiems įmesti draudžiamų daiktų, ir užkardė net 19 mobiliųjų telefonų patekimą į teritoriją.

Balandžio 9 dienos rytą Pravieniškių pataisos namų 3-iojo sektoriaus apsaugos poste budėjęs prižiūrėtojas pranešė, kad po galimai draudžiamų daiktų „šūvio“ šalia sektoriaus užsidegė žolė.

Pareigūnai puolė ieškoti įtariamųjų, apie tai buvo informuota pataisos namų patrulių grupė. Įvykio vietoje gesinant degančią žolę buvo rastas savadarbis parakinis įtaisas. Po poros valandų, tik grįžę į Pravieniškių II gyvenvietę, patruliai vėl gavo pranešimą, kad į 3-iojo sektoriaus gamybos zoną bandoma permesti draudžiamų daiktų.

Patruliams skubiai atvykus į įvykio vietą, buvo pastebėti nuo pataisos namų tvoros link gyvenvietės bėgantys du įtartini asmenys. Vienas jų buvo sulaikytas iš karto, o kitas įtariamasis vėliau buvo pastebėtas ir sulaikytas einantis link automobilio šalia daugiabučio namo.

Draudžiami daiktai, kuriuos bandė pristatyto Praneviniškėse kalintiems asmenims
Draudžiami daiktai, kuriuos bandė pristatyto Pravieniškėse kalintiems asmenims

Pareigūnai apžiūrėjo permetimo vietą sektoriaus teritorijoje ir surado tris paketus. Apie tai informuotas Kaišiadorių policijos komisariato budėtojas. Su policija apžiūrėjus paketus, rasta net 13 mobiliojo ryšio telefonų, mobiliojo ryšio telefonų antgalių – 11 vnt., USB jungtys – 5 vnt., atminties kortelės MicroSD – 3 vnt. ir dvi SIM kortelės.

Tos pačios dienos vakarą, apie 21.15 val., panaudojant savadarbį suspausto oro įrenginį, padarytas dar vienas „šūvis“ į 3-iojo sektoriaus gyvenamosios zonos teritoriją. Pareigūnai spėjo perimti iššautą „tūtą“, kurioje buvo supakuoti 6 mobiliojo ryšio telefonai, 4 mobiliojo ryšio telefonų įkroviklių antgaliai, 2 USB laikmenos, 2 SIM kortelės, 3 laisvų rankų įrangos.

Kalėjimų departamento nuotr./Draudžiami daiktai, kuriuos bandė pristatyto Praneviniškėse kalintiems asmenims
Kalėjimų departamento nuotr./Draudžiami daiktai, kuriuos bandė pristatyti Pravieniškėse kalintiems asmenims

Patrulinės grupės pareigūnai įvykio vietoje sulaikė du automobiliu „Opel Vectra“ atvažiavusius vyrus. Automobilio salone rastas ir savadarbis suslėgto oro įtaisas.

Sulaikytieji asmenys, „tūtos“, savadarbiai šaunamieji įtaisai ir nuteistiesiems draudžiami daiktai perduoti Kaišiadorių policijos pareigūnams.

Dėl pareigūnų patrulių grupės įdėtų pastangų ir operatyvumo nuo 2015 m. kovo mėn. iki balandžio 9 d. užkardyta net 16 permetimų į pataisos namus atvejų iš 18 galimų, rasta ir paimta net 30 draudžiamų daiktų paketų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min