Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per vilnietės ir pakistaniečio vestuves pasieniečiai griebėsi kovinės savigynos

Pasieniečių emblema
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Pasienietis/ Asociatyvi nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

Civilinės metrikacijos skyriuje Kaune pasieniečiai sutrukdė susituokti suklastotus dokumentus turėjusiam pakistaniečiui ir vilnietei. Išvydę santuokos ceremonijoje pasirodžiusius uniformuotus pasieniečius, jaunikis ir du liudytojai pakistaniečiai dėjo į kojas. Juos sulaikant Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnams teko panaudoti kovinės savigynos veiksmus.

Penktadienį į Kauno oro uosto užkardoje dirbančius VSAT Vilniaus rinktinės Sienos kontrolės skyriaus pasieniečius kreipėsi Kauno miesto savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojai. Jie paprašė įvertinti Šengeno valstybių vizos, esą išduotos 29-erių Pakistano piliečiui, tikrumą, – pranešimu spaudai informuoja VSAT.

Jaunikis turėjo suklastotą Pakistano pasą, kuriame buvo suklastota ir Šengeno viza.

Sienos kontrolės ir Kriminalinės žvalgybos skyrių bei Kauno oro uosto užkardos pasieniečiai nuvyko į Civilinės metrikacijos skyrių. Čia jau buvo atvykęs jaunikis ir jo išrinktoji 23-ejų vilnietė. Beje, prieš tai jau buvo įvykusi jų santuokos procedūra mečetėje Vilniuje, o civiliniam jos įteisinimui pora pasirinko Kauną.

Kai VSAT pareigūnai pasirodė šio miesto Civilinės metrikacijos skyriuje, šalia jaunųjų sukiojosi ir du liudininkai pakistaniečiai. Pamatę uniformuotus pasieniečius jaunikis ir abu liudininkai nustebusios nuotakos akivaizdoje bandė pabėgti. Juos sulaikydami pasieniečiai panaudojo kovinius imtynių veiksmus.

VSAT pareigūnų apklausiamas jaunikis, paaiškėjo, turėjo suklastotą Pakistano pasą, kuriame buvo suklastota ir Šengeno viza. Dėl dokumento suklastojimo VSAT Vilniaus rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Demaskuotas užsienietis prisistatė esąs 38-erių Pakistano piliečiu. Jis turėjo tokio asmens vardu Belgijoje išduotą vairuotojo pažymėjimą. Kauno pasieniečiai susisiekė su Belgijos teisėsauga. Paaiškėjo, kad šis dokumentas tikras, o šis pakistanietis anksčiau yra studijavęs Belgijoje.

Vienas liudininkų neturėjo jokių dokumentų ir prisistatė 27-erių Pakistano piliečiu. Jis kartu su jaunikiu buvo pristatyti į VSAT Užsieniečių registracijos centrą Pabradėje.

Antras liudininkas, 35-erių Pakistano pilietis, turėjo tvarkingus dokumentus, todėl buvo paleistas. Po apklausos pasieniečiai paleido ir nuotaką.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min