Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Perėjoje mirtinai sužalotų pensininkų artimieji: policija turi žmones ginti, o ne žudyti

Žuvusių pensininkų artimieji
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Žuvusiųjų artimieji
Šaltinis: gazas.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tėvų bei senelių per tragišką avariją Panevėžyje netekę artimieji sunkiai tramdo ašaras. 57-erius metus kartu pragyvenę Vladas ir Zofija Sacevičiai buvo mirtinai sužaloti pėsčiųjų perėjoje, kuomet į juos rėžėsi girto policijos pareigūno vairuojamas „Renault Espace“.

Pas V. ir Z. Sacevičius tą dieną svečiavosi ir žuvusiosios brolis iš Neringos. Vyras šiuo metu paguldytas į reanimacijos skyrių, kur dėl jo gyvybės kovoja medikai.

Tačiau Sacevičiams medikai padėti nebesugebėjo – moteris žuvo avarijos vietoje, vyras mirė ligoninėje, praėjus vos kelioms valandoms po įvykio.

Ugniaus Mikaliūno nuotr./Avarijos vietoje
Ugniaus Mikaliūno nuotr./Avarijos vietoje

Tokie žmonės, kaip šis pareigūnas, neturi jokios moralinės atsakomybės

„Tokie žmonės, kaip šis pareigūnas, neturi jokios moralinės atsakomybės. Jie sugriauna ir savo, ir kitų gyvenimus. Norėčiau, kad žmonės pagalvotų apie pasekmes dar prieš sėsdami prie vairo. Niekada nežinai, kad perėjoje gali būti tavo sesuo ar tavo vaikas. Tai labai skaudi pamoka, nes seneliai buvo gyvybingi, nepaprastai visuomeniški, pamaldūs“, – su ašaromis akyse kalbėjo žuvusių sutuoktinių anūkė Jurgita Gurklienė.

Šeimos nariai prasitarė, kad žuvę Vladas ir Zofija Sacevičiai buvo itin atsargūs ir bijojo eiti per pėsčiųjų perėjas. Giminėms jie ne kartą buvo užsiminę, kad automobiliai per perėjas važiuoja itin pavojingai, ne visi vairuotojai sustoja praleisti jau įžengusius pėsčiuosius.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Jurgita Gurklienė
Tomo Markelevičiaus nuotr./Jurgita Gurklienė

„Jie labai bijojo perėjų ir įvyko tai, ko jie labiausiai bijojo. Jie būdavo baikštūs, atsargūs, sakydavo, kad vairuotojai neatsargiai lekia. Mama buvo labai gera, kiekvieną atjausdavo ir paskutinį kąsnelį atiduoti galėdavo į bėdą patekusiam. Susirinkdavo čia visa šeima, per Velykas, Kalėdas. Nuolatos čia būdavo šurmulys, lakstė anūkai, o dabar namai liks tušti“, – sakė žuvusiųjų dukra Janina Uncevičienė.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Janina Uncevičienė
Tomo Markelevičiaus nuotr./Janina Uncevičienė

Apie nelaimę artimieji sužinojo ne iš karto, mat žuvusieji sutuoktiniai neturėjo mobiliųjų telefonų. Policijos pareigūnai pirmiausia susisiekė su svečio iš Nidos artimaisiais. Tik vėliau, kai sutuoktinių artimieji ėmė domėtis, kodėl namo negrįžta tėvai, jiems buvo pranešta kraupi žinia.

Pareigūnai turi žmones ginti, o ne juos žudyti

„Mums paskambino giminaičiai iš Nidos. Supratome, kad įvyko nelaimė. Tuomet lėkėme į Nemuno gatvę, bet jau buvo vėlu. Policija mums pranešė apie nelaimę tik tuomet, kai pats vyras pradėjo ieškoti mano tėvų. Tai didelė tragedija visai šeimai. Pareigūnai turi žmones ginti, o ne juos žudyti“, – neslėpė ašarų tėvų netekusi moteris.

VIDEO: Panevėžyje mirtinai partrenkta pėsčioji

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min