Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Perėjoje pensininkus pražudžiusį pareigūną jo pažįstami mini tik geru žodžiu

V.Salmanas
Tomo Markelevičiaus nuotr. / V.Salmanas
Šaltinis: 15min
0
A A

Tragiška avarija Panevėžyje, kai neblaivus policijos pareigūnas Valerijus Salmanas partrenkė perėja ėjusius pensininkus sukrėtė ne tik žuvusiųjų artimuosius, bet ir pareigūno kaimynus. Tame pačiame name gyvenantys žmonės kriminalistą iki šiol minėjo tik geru žodžiu.

Panevėžyje gyvenančiam policijos pareigūnui lemtingą vakarą iki namų buvo likę nedaug. Vyras gyveno vos už poros sankryžų nuo tos vietos, kur partrenkė pėsčiuosius. Pareigūno kaimynystėje gyvenanti moteris pasakoja, kad avariją padaręs kriminalistas – paslaugus ir geras žmogus.

„Apie jį aš tikrai negaliu nieko blogo pasakyti. Jis tikrai malonus ir geras kaimynas. Iš jo nesu girdėjusi jokio blogo žodžio, niekada neatsisakydavo padėti. Pribloškė mane ši žinia. Tokį poelgį vertinti ir pateisinti sunku. Tam nėra pateisinimų. Ir sau susigadino gyvenimą, ir kitiems, tačiau jis tikrai nebuvo blogas žmogus“, – sakė pareigūno kaimynė.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Pareigūno kaimynė
Tomo Markelevičiaus nuotr./.V.Salmano kaimynė

Ketvirtadienį pareigūno namuose apsilankius žurnalistams, jo žmona su žurnalistais bendravo nenoriai ir nuo oficialių komentarų susilaikė. Pareigūno vaiko auklėtoja taip pat užtarė avariją sukėlusį vyrą.

„Mes tikrai daug metų pažįstami. Labai gaila, kad taip atsitiko. Sunku apie tai kalbėti. Aš jį pažįstu kaip labai gerą žmogų, atsakingą tėvą, gerą draugą. Todėl taip gaila, nes jis geras žmogus, nuoširdus. Rūpinasi šeima, buvo atsidavęs vaikams. Jis nėra girtuoklis, aš jo nemačiau kaip alkoholiko ar kokio nors degraduojančio žmogaus“, – kalbėjo Audronė Baikaitė.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Audronė Baikaitė
Tomo Markelevičiaus nuotr./Audronė Baikaitė

Ketvirtadienį 15 val. Valerijus Salmanas bus vedamas į teismą, kur jam bus paskirtas suėmimo terminas.

VIDEO: Panevėžyje mirtinai partrenkta pėsčioji

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min