TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Picerijų pasiuntinius apiplėšę jauni panevėžiečiai sulaukė bausmių

Pica
Photos.com / Pica
Šaltinis: 15min
0
A A

Panevėžyje penktadienį už picerijų pasiuntinių apiplėšimą, neteisėtą laisvės atėmimą, savivaldžiavimą, nusikalstamu būdu gauto turto įgijimą ir realizavimą nuteisti šeši jauni panevėžiečiai.

Panevėžio apygardos prokuratūra praneša, kad trys iš jų sulaukė laisvės atėmimo bausmių: 21 metų T.R.  laisvės neteko penkeriems metams ir trims mėnesiams, 23 metų A.D. – trejiems metams ir šešiems mėnesiams, 24 metų R.E. – ketveriems metams.

Panevėžio apygardos prokuratūra pranešaienam teisiamųjų – 21 metų A.B. – už bendrininkų nusikalstamu būdu gauto – pagrobto mobilaus ryšio telefono realizavimą paskirta keturių mėnesių viešųjų darbų bausmė, jis įpareigotas 100 valandų –  po 25 valandas per mėnesį dirbti visuomenės labui.

Dviem teisiamiesiems – 19 metų M.D. ir 20 metų A.Š., kurie buvo sumanę neteisėtu laisvės atėmimu ir savavaldžiavimu atsiimti skolą, pavyko susitaikyti su nukentėjusiuoju. Todėl jie buvo atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės, jiems byla nutraukta.

Toks sprendimas  išnagrinėjus Panevėžio apygardos prokuratūros Panevėžio apylinkės prokurorės Linos Šimonienės perduotą nusikaltimų nuosavybei, žmogaus laisvei ir valdymo tvarkai baudžiamąją bylą priimtas miesto apylinkės teisme.

Pernai spalio pabaigoje dviejų picerijų pasiuntinius, atvežusius užsakytas picas nurodytais adresais į namus, buvo užpuolę ir apiplėšę neblaivūs jauni panevėžiečiai, sumanę tokiu būdu prasimanyti maisto ir pinigų.

Spalio 27 dieną pirmasis nuo plėšikų nukentėjo bendrovės „Ponas“ picų išvežiotojas. Apie pusę dešimtos vakaro užsakytą picą  į Vingio gatvę atvežusį picerijos pasiuntinį užpuolę jaunuoliai, panaudojo fizinį smurtą ir atėmė du mobiliuosius telefonus „Nokia“, 180 litų, išdaužė automobilio „Kia Picanto“ žibintą, iš jo salono išlupo magnetolą JVC.

Paskutinę spalio dieną apie 19 val. buvo užpultas į Stoties gatvę atvykęs kitos bendrovės – „XXL pica“ pasiuntinys. Plėšikai, įrėmę jaunuoliui peilį į šoną, atėmė pašildomą krepšį su pica, du mobiliuosius telefonus, 500 litų, asmeninius daiktus.

Teismas patenkino 1 tūkst. 305 litų civilinius ieškinius nukentėjusiųjų  turtinei žalai atlyginti.

Už plėšimą panaudojant smurtą baudžiama laisvės atėmimu iki šešerių, už plėšimą panaudojant ginklą ar peilį – iki septynerių metų, už didelės vertės turto pagrobimą su bendrininkų grupe – iki dešimties metų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min