Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 9d. 12:45 , atnaujinta: 2017 gegužės 9d. 18:44

Pilaitėje iš sporto klubo „Good life“ pastato per langą iškrito mažylis

Policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Asociatyvi iliustracija

Sostinės Pilaitės rajone per sporto klubo pastato langą, kaip pranešta, iškrito 2 metų vaikas.

Pranešimas apie šį įvykį gautas antradienį 12.25 val.

Įvykio aplinkybės tikslinamos. Į nelaimės vietą išsiųsti policijos ir greitosios pagalbos ekipažai.

Vilniaus apskrities policijoje 15min sužinojo, kad nelaimė galimai įvyko pačioje Priegliaus gatvės pradžioje. Šiame pastate įsikūręs sporto klubas. Teigiama, kad nukentėjęs vaikas yra maždaug 2 metų amžiaus. Jis, kaip pranešta, iškrito iš antro aukšto.

Pagal pirminę informaciją, vaikas liko gyvas, o ar patyrė kažkokių rimtų traumų, paaiškės nuodugnių tyrimų metu.

Priegliaus gatvėje yra įsikūręs klubas „Good life“.

Teigiama, kad vaikas galėjo būti patalpoje, kurioje mažamečiai paliekami be priežiūros tuo metu, kol tėvai sportuoja, tačiau klubo administracija tokios informacijos nepatvirtino.

„Šiuo metu aiškinamės, kaip vaikas galėjo iškristi. Bendraujame su tėvais, darbuotojais, kad išsiaiškinti kuo daugiau aplinkybių. Nėra tiksliai aišku, kaip galėjo atsitikti tokia nelaimė. Mums labai svarbu, kad mūsų klientai būtų saugūs, yra įdiegti visi privalomi saugumo reikalavimai ir mums tai labai skaudi nelaimė. Tėvams suteiksime pagalbą, jei reikės ir finansinę, kol bus ištirta kas įvyko“, – pranešė sporto klubo „Good life fitness“ vadovas Mantas Balčiukynas.

Santaros klinikų Vaikų ligoninė, į kurią mažylis nuvežtas, informavo, kad vaikas po apžiūros paguldytas į Traumatologijos skyrių. „Vaiko būklė stabilizuota ir jis laukia šlaunikaulio operacijos, kadangi lūžęs kaulas“, – teigė ligoninės atstovė Jolanta Normantiene.

Kol kas nebuvo poreikio vaiko guldyti į intensyvią terapiją, nes daugiau akivaizdžių pažeidimų šiuo metu neužfiksuota.

Papildyta 18.44 val.: Antradienio vakarą viešųjų ryšių firma bendrovės „Good life fitness“ vadovo Manto Balčiukyno vardu išplatino dar išsamesnį komentarą.

„Mūsų sporto klubas yra labai mažas – todėl visa mūsų bendruomenė yra labai artima. Todėl šiandien įvykęs nelaimingas atsitikimas, kai po treniruotės mama ir vaikas, pro langą iškrito dvejų metų vaikutis mums visiems labai skaudi.

Pasitarę su tėveliais nusprendėme vaikų priežiūros kambarį panaikinti, o vaikučius kartu leisti į sporto klubą, prižiūrint tėvams.

Apmaudu, tačiau šioje situacijoje, sunku rasti kaltą asmenį. Sporto klubas ir visa mūsų komanda užsitrina, kad mūsų bendruomenė sportuotų saugioje aplinkoje, o mūsų nariai rūpinasi savo ir šeimos sveikata atvykdami sportuoti kartu su mažaisiais.

Mes palaikome šeimai draugišką aplinką ir aptarę su tėveliais esame sutikę, kad sporto klube galėtų lankytis ir mažyliai.

Iki šių metų gegužės 1 d. sporto klube veikė vaikų priežiūros kambarys, tačiau pastaruoju metu jis buvo nebepopuliarus ir aktualus tik 2 proc. mūsų bendruomenės narių. Todėl pasitarę su tėveliais nusprendėme vaikų priežiūros kambarį panaikinti, o vaikučius kartu leisti į sporto klubą (taip taip ir į specialias tėvelių ir mažylių treniruotes), prižiūrint tėvams.

Akivaizdu, kad mažieji labai judrūs ir tokia nelaimė yra neprognozuojama. Tai yra kelių sekundžių klausimas. Mes šiuo metu peržiūrime visą sporto klubo įrengimą ir pasiruošę investuoti papildomai tiek įdiegdami dar daugiau saugumą užtikrinančių sistemų kartu taip pat papildomai atkreipsime tėvelių dėmesį bei diskutuosime kartu – kaip šeimos gali saugiai sportuoti kartu – tėveliai su mažyliais.

Kone stebuklas, kaip mažasis Gabrielius, iškritęs pro langą, liko gyvas.

Drausti mažyliams lankytis sporto klube nėra gera praktika. Vaikai turi augti sveikoje aplinkoje, nuo mažų dienų matyti sportuojančius tėvus. Todėl labai svarbu, kad šis nelaimingas atsitikimas būtų gera pamoka visiems Lietuvoje veikiantiems sporto klubams, kad visi kartu turime kurti gerąją praktiką kaip turėti dar saugesnę aplinką, kelti dar griežtesnius saugumo reikalavimus patiems sau ir mus supančiai aplinkai.

Ir pabaigai svarbiausia – mažasis Gabrielius išgyveno. Kone stebuklas, kaip mažylis, iškritęs pro langą, liko gyvas. Dėkojame visiems Santariškių ligoninės medikams, kurie rūpinosi šiandien Gabrieliumi. Berniukas šiuo metu sveiksta. Linkime stiprybės tėveliams!“

Temos: 2 Pilaitė Vaikas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min