Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Pilietiški Ukmergės rajono gyventojai policijai padėjo sulaikyti girtą sunkvežimio vairuotoją

Pilietiškai pasielgę kelio eismo dalyviai trečiadienį padėjo nutraukti kelionę asmens, pavojingai vairavusio sunkvežimį bei kėlusio grėsmę kelyje.
Alkoholio matuoklis
Alkoholio matuoklis / Martyno Vidzbelio/Scanpix nuotr.

Kaip, remdamasis policijos pranešimu, informuoja Ukmergės krašto naujienų portalas vilkmerge.lt, trečiadienį vakare Ukmergės rajono policijos komisariato budėtojai gavo pranešimą, kad nuo Utenos Ukmergės link važiuojantis mėlynas sunkvežimis vingiuoja  po visą kelią, o jo vairuotojas, įtariama, yra neblaivus.

Nurodyta kryptimi išvyko patrulių ekipažas.

Vidiškių miestelyje, Ukmergės gatvėje, pareigūnai sustabdė sunkvežimį, o jo vairuotoją paprašė išlipti. Matėsi, kad vyriškis yra neblaivus.

Papūtus į alkoholio matuoklį, jam buvo nustatytas 1,80 prom. girtumas. Vairuotojas D.S. (gim. 1973 m.) dar norėjo tęsti kelionę, prašė patrulių nefiksuoti jo pažeidimo ir siūlė pinigų. D.S. buvo perspėtas, kad už kyšio siūlymą gresia baudžiamoji atsakomybė.

Tačiau vairuotojas neatlyžo ir pinigus, 2 tūkst. Rusijos Federacijos rublių ir 10 litų, padėjo tarp priekinių policijos automobilio sėdynių.

Į įvykio vietą buvo iškviestas dar vienas pareigūnų ekipažas. D.S buvo nušalintas nuo transporto priemonės vairavimo ir pristatytas į policijos komisariatą. Dėl kyšio davimo jis sulaikytas dviems paroms. Policijos pareigūnai pasirūpino, kad sunkvežimis būtų atvairuotas į Policijos komisariato kiemą.

Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariate dėl kyšio davimo pareigūnams buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius