Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2021 balandžio 5d. 20:03

Pilviškių kanale rasto 17-mečio motinos neapleidžia žmogžudystės nuojauta: „Kol nesužinosiu tiesos – palaidoti neleisiu!“

Akimirka iš vykusio policijos reido
Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr. / Švyturėliai

Šeštadienio rytą policija pranešė apie nepilnamečio dingimą. Tą pačią dieną 17-mečio kūnas aptiktas Pilviškių mstl. vandens kanale. Vilkaviškio rajono policija ėmėsi tyrimo mirties priežasčiai nustatyti. Tuo metu gedinti motina mūru stoja tarp karsto ir kapo duobės: teigia neleisianti laidoti sūnaus, kol jos abejonės dėl galimos žmogžudystės nebus išsklaidytos.

„Buvau policijoje vos ne su įrodymais, kad jis buvo muštas ir užmuštas. Bet mirties liudijime parašyta, kad rastas kanale prie kranto, pats nuskendęs. Nesusiveda galai, žinokit“, – kalbėjo nežinios ir neaiškumų kamuojama gedinti mama.

Jos teigimu, Pilviškiai yra palyginti mažas miestelis, kuriame vieni apie kitus viską žino.

„Yra žmogus, kuris anonimiškai viską pranešinėja kitam žmogui, taip sužinojau ir aš. Bet tas šaltinis sako „tikrai neprisistatinėsiu, nes man bus žiauriau, nei * (paminėjo velionio nepilnamečio vardą – Red. past.)“, – teigė Pilviškių gyventoja.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 12

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min