Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienį į Lietuvą neįleisti 7 vizų neturintys užsieniečiai

Norintiems į Kanadą vykti be vizų, nuo sausio 1 dienos reikia turėti biometrinį pasą.
Photos.com / Viza
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienį pasieniečiai duris parodė 7 užsieniečiams, kurie norėjo į Lietuvą patekti neturėdami vizų. Tarp jų – 4 Rusijos piliečiai, 2 baltarusiai ir ukrainietis. Iš viso šiemet taip į šalį neįleista daugiau kaip 600 užsieniečių.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad VSAT Vilniaus rinktinės Kenos kontrolės punkte VSAT pareigūnai iš traukinio Maskva - Vilnius išlaipino ir į Lietuvą neįleido 58-erių Rusijos pilietės, nes ji vyko be vizos. Moteris į Baltarusiją grąžinta traukiniu Vilnius - Minskas.

Ten pat Kenoje pasieniečiai iš traukinio Maskva - Kaliningradas išlaipino 27-erių ir 28-erių Rusijos pilietes, neturėjusias vizų. Jos grąžintos į Baltarusiją traukiniu Vilnius – Mogiliovas.

Kelionė į Lietuvą Kenoje baigėsi ir 50-mečiui ukrainiečiui, traukiniu Mogiliovas -Vilnius vykusiam be vizos. Jis išsiųstas traukiniu Vilnius - Mogiliovas.

44-erių rusė automobiliu Mercedes Benz be vizos į Lietuvą iš Baltarusijos bandė įvažiuoti per Medininkų kontrolės punktą. Pasieniečiai jos neįleido, moteris turėjo grįžti atgal.

Dar du vizų neturėję užsieniečiai į šalį bandė patekti per Šalčininkų kontrolės punktą. 24-erių Baltarusijos pilietis norėjo įvažiuoti automobiliu Subaru Legacy, bet buvo priverstas grįžti atgal. Jo 23-ejų tautietis į Lietuvą ėjo pėsčiomis, bet irgi turėjo apsigręžti, kai VSAT pareigūnai atsisakė jį įsileisti.

Iš viso šiemet Lietuvos pasieniečiai į šalį neįleido 611 užsienio valstybių piliečių, kuriems buvo reikalinga turėti vizas, bet kurie keliavo be jų. Neretai tokie žmonės, dažniausiai Rusijos ar kitų buvusių sovietinių respublikų piliečiai, į Lietuvą be vizų važiuoja kažkur išgirdę, kad čia jų esą nereikalaujama.

Kiti tokie keliautojai, nors ir turėdami tikslesnės informacijos, naiviai tikisi, kad kaip nors pavyks patekti į Šengeno erdvę.

Dar viena neįleistųjų kategorija – prieš kelis dešimtmečius po sovietinę erdvę netrukdomai keliavę vyresnio amžiaus žmonės, tikintys, kad senoji tvarka egzistuoja iki šiol.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min