Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienį keliuose įvyko 11 eismo įvykių, žuvo 1 žmogus

Avarija Panevėžyje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Avarija
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirminiais  Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, paskutinį rugsėjo pirmadienį mūsų šalies keliuose įvyko 11 eismo įvykių, žuvo vienas žmogus, buvo sužeista 12 žmonių, tarp sužeistųjų – 2 nepilnamečiai.

Per parą policija užregistravo 43 techninius eismo įvykius, kuriuose žmonės nebuvo sužeisti.

Informacija apie praėjusios paros eismo įvykius:

2016 m. rugsėjo 26 d., naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 2 val., Alytuje, Tvirtovės-Vingio-Skardžio gatvių sankryžoje, susidūrė pagrindiniu keliu važiavęs automobilis „Audi A6“, vairuojamas 24 m. vyro, ir iš pagrindinio į šalutinį kelią sukantis automobilis „Peugeot 206“, vairuojamas 18-mečio jaunuolio. Įvykio metu buvo sužeistas 18-metis „Peugeot 206“ keleivis, jaunuolis paguldytas į traumatologijos skyrių.

Pirmadienio ryte, 8.09 val., Raseinių r., kelyje Raseiniai-Šilinė, 48 m. vyras, vairuodamas automobilį „Ford Transit“, sankryžoje lenkė automobilį „Audi 80“, kurį vairavo 47 m. moteris. Eismo įvykio metu nukentėjo „Audi 80“ vairuotoja, kuri dėl sužalojimų paguldyta į ligoninę, ir „Ford Transit“ automobilyje važiavęs 60 m. keleivis, kuris gydomas ambulatoriškai.

09.20 val. Marijampolės savivaldybės teritorijoje, kelio „Via Baltica“ ruože Kaunas-Marijampolės-Suvalkai, 40 m. moteris, vairuodama automobilį „Peugeot 406“, sukdama į kairę nepraleido pagrindiniu keliu tiesiai važiavusio automobilio „VW Caddy“, kurį vairavo 34 m. vyras, ir su juo susidūrė . Įvykio metu sužeista „Peugeot 406“ automobilyje važiavusi 70 m. keleivė, taip pat sužeistas automobilio „VW Caddy“ vairuotojas.

16.20 val. Druskininkų sav., Neravų k., pagrindiniu keliu tiesiai važiavęs motociklas „Yamaha YZF“, vairuojamas 17-mečio, atsitrenkė į 38 m. moters vairuojamą automobilį „Audi A6“, kuris iš pagrindinio kelio suko į kairėje esantį šalutinį kelią. Po susidūrimo su automobiliu motociklas atsitrenkė į namo tvorą. Eismo įvykio metu buvo sužeistas motociklą vairavęs jaunuolis, jis pristatytas ir paguldytas į ligoninę.

Šiąnakt, 23.50 val. Vilniuje, Minsko plente, 34 m. Baltarusijos piliečio vairuojamas automobilis „MB Sprinter“, partrenkė nenustatytoje vietoje per kelio važiuojamąją dalį neapšviestame kelio ruože be šviesą atspindinčių rūbų elementų ar atšvaitų ėjęs nenustatytos asmenybės, apie 40 m. amžiaus vyras, kuris dėl daugybinių sužalojimų buvo paguldytas į ligoninės reanimacijos skyrių, kur antradienio naktį apie 2.40 val., mirė.

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad anksti ryte ir sutemus vakare, eisme dalyvaujantiems pėstiesiems ir dviratininkams reikėtų būti itin atsargiems ir atidiems. Prašome, segėkite atšvaitus, dėvėkite rūbus su šviesą atspindinčiais elementais, pasirūpinkite savo saugumu kelyje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min